0,- Kč Košík| |

Polohovací sedací souprava Holmes

Polohovací sedací souprava Holmes je z nové modelové řady jako Movida. Jedná se o změnu nejen v relexačních menchanizmech, ale i v celkovém pojetí sedací soupravy. Módní pruhy na sedacích polštářích a pruhy do písmene V na bederních polštářích podtrhují nové a nevšední zpracování této sedačky. Vychutnejte si sezení na uzavřené pohovce nebo zvedněte polohovací mechanizmus do aktuálně nejpříjemněnší polohy. Každý máme tuto polohu jinde a je jen na Vás, kdy sundáte prst z ovládacího tlačítka. Sedět, pololežet, nebo téměř ležet to rozhodnutí jak budete relaxovat je jen na Vás. 

Model Holmes je v základu vybaven:

  • pravá a levá pohyblivá opěrka hlavy s výškovým nastavením v ceně
  • kůží nebo látkou ze základního bezpříplatkového vzorníku

Cena je vždy uvedena dle tohoto popisu.

Cena prvků sedací soupravy

Trojpohovka v. 93-102 cm x d.194 cm x hl.102-161 cm
Kožené provedení70 270,- Kč
Dvojpohovka v. 93-102 cm x d.154 cm x hl.102-161 cm
Kožené provedení67 280,- Kč
Křeslo v. 93-102 cm x d. 99 cm x hl.102-161 cm
Kožené provedení44 850,- Kč

Dostupnost: 6 - 7 týdnůZáruka: 24 měsíců

Tato sedací souprava je k dispozici jako dvojpohovka ve třech rozměrech 154cm, 174cm, 194cm, 214cm a také jako křeslo 99cm. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu.

Sedací soupravu Holmes dodáváme také jako rohovou sedací soupravu. Zde zajitsté oceníte pohodlí a variabilitu s jakou můžete tuto sedací soupravu mít. Ať už se jedná jen rohovu sedací soupravu s lenoškou nebo velkou rohovou sedací soupravu ukončenou například poloostrovem. 

Pokud chcete mít společníka na dlouhé večery, je tato sedací souprava pro Vás ideální volbou. Nevšední design, nově navržený, maximálně pohodlný relaxační mechanizmus je připraven pro Vaše pohodlí. 


Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou

Holmes si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských potahových látek. Pokud upřednostňujete kůži v našich vzornících najdete spoustu barev. Nebo vyzkoušejte látku která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. Jste zvyklí na mikroplyš - v našich vzornících je připraveno veliké množství odstínů. 

Rohovou sedací soupravu Holmes si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.