0,- Kč Košík| |

TV křeslo Nikita polohovací

TV křeslo Nikita polohovací je extrémně pohodlné ke sledování filmů a sportovních přenosů. Často možná sedíte na stávající pohovce a nevíte kam s nohama? Na konferenční stolek, na podnožku... Jednoduše si elektrickým polohováním vyjeďte do polohy, která je vám příjemná a odpočívejte. Pokud sedíte a nemusíte si přesedat, zvedat se, přendavat nohy, netlačí Vás záda - sedíte pohodlně.  Jen Vy rozhodujete, kdy zastavíte polohování, ve které poloze to bude? Ta volba je jen na Vás.

 
TV křeslo Nikita polohovací je vybaveno:

  • nezávislým polohovacím mechanizmem hlavy a nohou
  • křeslo otočné s jednou hliníkovou středovou nohou
  • kůží nebo látkou ze základního bezpříplatkového vzorníku

Cena je vždy uvedena dle tohoto popisu.

Cena prvků sedací soupravy

Křeslo v. 107 cm x d. 84 cm x 89 cm
Kožené provedení73 560,- Kč

Dostupnost: 6 - 7 týdnůZáruka: 24 měsíců

Toto TV křeslo Nikita polohovací je k dispozici také statické bez polohování, taktéž otočné na dvou nohách. Rovněž je možné tato křesla vyrobit pro domácí kino jako sestavu např. dvou nebo tří křesel u sebe. Takto se celá rodina nebo s přáteli můžete sejít a sledovat film, sportovní utkání téměř jako v kině - jen pohodlněji. 

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou, kovu nebo hliníku

Relaxační křeslo Nikita si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských kůží. Pokud upřednostňujete látky v našich vzornících najdete spoustu materiálů a barev. Také můžete vyzkoušet látku, která vypadá jako kůže a je však látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není pravá kůže. Jste zvyklí na mikroplyš - v našich vzornících je připraveno veliké množství odstínů. 

Relaxační křeslo Nikita si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 700,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.