0,- Kč Košík| |

Křeslo pro domácí kino Ambra s polohovacím mechanizmem

Toužili jste vždy mít doma opravdové kino? Toto je to nejvhodnější křeslo z naší nabídky. Křeslo pro domácí kino Ambra s relaxačním mechanizmem můžete mít doma jako jednotlivé křeslo nebo jako sestavu. Mechové posezení Vám bude extrémně příjemné a vy budete moci sledovat celý maraton filmů, aniž by Vás bolela záda či pozadí.


Chcete si poskládat uprostřed dvojpohovku a po stranách samostatná křesla? To vše tato modelová řada umožňuje. Posaďte se, vyvezte se do nejpříjemnější polohy a pozor - už to začíná...

 
Model Ambra je vybaven:

  • nezávislým polohovacím mechanizmem hlavy a nohou
  • křeslo na čtyřech nízkých nožičkách
  • kůží nebo látkou ze základního bezpříplatkového vzorníku

Cena je vždy uvedena dle tohoto popisu.

Cena prvků sedací soupravy

Křeslo v. 107 cm x d. 84 cm x 89 cm
Kožené provedení71 440,- Kč

Dostupnost: 6 - 7 týdnůZáruka: 24 měsíců

Pokud si chcete doma mít opravdové kino, je toto ta najlepší varianta z naší nabídky. Ambru můžete mít jako samostatné křeslo na čtyřech nízkých nožičkách, otočné na jedné noze nebo otočné na dvou nohách. Dále jako dvojpohovku a trojpohovku. U dvojpohovky a trojpohovky je možné i lůžko uvnitř. 

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou dále kovu nebo hliníku

Křeslo pro domácí kino Ambra si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských kůží. Pokud upřednostňujete látky v našich vzornících najdete spoustu materiálů a barev. Také můžete vyzkoušet látku, která vypadá jako kůže a je však látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není pravá kůže. Jste zvyklí na mikroplyš - v našich vzornících je připraveno veliké množství odstínů. 

Křeslo pro domácí kino Ambra si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 700,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.