0,- Kč Košík| |

Látková sedací souprava Durban

Sedací souprava Durban je z modelové řady s posuvným polštářem. Tuto sedací soupravu ocení člověk, který chce nejen klasicky sedět, ale rád si dá nohy vedle sebe. Stavitelná hloubka sedu toto umožňuje. Pokud rádi s partnerem ležíte za sebou, toto je ideální sedací souprava. Poskytuje v tomto směru opravdu velkorysý prostor. Jednoduchým pohybem odsunete polštáře dozadu a už máte lůžko, které málokterá sedací souprava poskytne. 

Model Durban je v základu vybaven:

  • pohyblivými opěrnými polštáři ve dvou polohách
  • kůží nebo látkou ze základního bezpříplatkového vzorníku

Cena je vždy uvedena dle tohoto popisu.

Cena prvků sedací soupravy

Trojpohovka v. 88 cm x d.186 cm x hl.106-113 cm
Kožené provedení62 260,- Kč
Dvojpohovka v. 88 cm x d.146 cm x hl.106-113 cm
Kožené provedení53 310,- Kč
Křeslo v. 88 cm x d.92 cm x hl.106-113 cm
Kožené provedení35 810,- Kč

Dostupnost: 6 - 7 týdnůZáruka: 24 měsíců

Tato sedací souprava je k dispozici jako dvojpohovka ve třech rozměrech 146cm, 166cm, 196cm a také křeslo o rozměru 92cm. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu.

Sedací soupravu Durban, můžeme dodat jako rohovou sedací soupravu. Na jedné straně můžete mít dvojpohovku a na druhé ukončeno lenoškou, jako na fotografii. Toto lze libovolně zrcadlově otáčet nebo převracet. Takže dva sedáky a lenoška.

Kdo má rád jemnou látku s výrazným prošitím tomu se tato sedací souprava bude líbit. Nádherně vynikne svoji jednoduchostí v moderním interiéru.

Ať již rádi sedíte klasicky, s nohama vedle sebe nebo v tureckém sedu, oceníte variabilitu a rychlost s jakou lze proměnit hlouku sedu u této sedací soupravy. Posaďte se podle nálady. Večer když budete unavení oceníte, že nemusíte sedět jeden v křesle a druhý na pohovce, ale posunete polštáře dozadu a oba se k sobě přitisknout při napínavém filmu v poloze v leže. Místa bude pro oba opravdu dost.

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou a kovovými nožičkami.

Durban si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských potahových látek. Pokud upřednostňujete kůži v našich vzornících najdete spoustu barev. Nebo vyzkoušejte látku která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. U nás si vybere každý. 

Rohovou sedací soupravu Durban si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.