Stylová sedací souprava ChesterfieldKožené sedací soupravy CHESTERFIELD vnesou do vašeho obývacího pokoje eleganci a šmrnc ve stylu velkých státníků. Proto se hodí do obývacích pokojů zařízených v užitkovém a strohém stylu anglických klubů, kde se scházela aristokratická inteligence. Kožená sedací souprava CHESTERFIELD má hladké, oblé a starožitně zdobené hrany, takže jejímu kouzlu propadne každý vyznavač tohoto noblesního stylu. Červenohnědá barva sedačky dodává příjemnou patinu a punc elegance. K dostání je kožená sedací souprava CHESTERFIELD pouze v provedení v kůži.

CHESTERFIELD je anglický kožený nábytek, který vás svým jedinečným provedením zaujme na první pohled. Sedací soupravy CHESTERFIELD jsou opravdu unikátní, vyrobené z velmi kvalitní a výrazné kůže. Kromě sedacích souprav CHESTERFIELD zahrnuje i pohovky, postele, židle a křesla, skříně, stoly a některý drobný nábytek. Kožené sedací soupravy CHESTERFIELD působí dominantně a majestátně. Rozhodně se nehodí do každého interiéru. Pokoj by měl být ve světlém či tmavém provedení a určitě by měl být vybaven masivním nábytkem.

Kožené sedací soupravy vynikají barvou i stylem, ve kterém jsou vyrobeny. Mají mnoho příznivců, kteří na kvalitu sedacích souprav nedají dopustit i odpůrců, kterým sedačky připadají moc masivní a výrazné. Sedačka CHESTERFIELD mají charakteristické opěrky zad a rukou, díky kterým je rozhodně nezaměníte za žádný jiný model.

Prodávají se ve variacích tři, dva a půl, dva nebo jedna. Od počtu míst k sezení se odvíjí i velikost pohovky. Menší sedací soupravy se hodí do stísněných prostor a menších bytů. Prostornou sedací soupravu můžete umístit do centra velkého obývacího pokoje a doplnit ji ještě dvěma moderními křesly z kolekce CHESTERFIELD. V jakých barvách můžete sedací soupravy zakoupit? Vžitou klasiku představuje hnědé a tmavě červené provedení, které se hodí snad do každého interiéru.

Máte-li ale chuť na změnu, aniž byste museli výrazně obměňovat svůj nábytek, vyzkoušejte kožené sedací soupravy CHESTERFIELD v červeném, zeleném, žlutém nebo bílém provedení. Můžete zakoupit i rohové variace, které skvěle vyniknou v každém nenápadném koutě. Kožené sedací soupravy CHESTERFIELD se vyrábějí v moderním i retro designu. Každý si proto určitě najde svůj styl.