0,- Kč Košík| |

Kvalitní kožené sedací soupravy - Italské sedačky

Sedačka ChesterfieldKvalitní kožené sedací soupravy jsou chloubou každého obývacího pokoje vybaveného luxusním zařízením. Pokud svůj domov ladíte do elegantního stylu, je sedačka v kůži tou pravou volbou. Kvalita kožených sedacích souprav je ovšem proměnlivá v závislosti na výrobci a zpracování, proto si určitě dejte práci s výběrem té, která vám bude vyhovovat nejlépe jak kvalitou, estetických vzezřením, tak účelností. U nás si můžete vybrat z klasických i rozkládacích sedaček, doplňovat je křesly či taburety, ale především v nabídce našeho obchodu naleznete mnoho originálních stylů zpracování, takže se váš pokoj rázem může díky sedačce proměnit v barokní salon ve Versailles, Napoleonův přijímací pokoj, kajutu zámořské lodi Titanic či noblesní obývák ve stylu anglické uměřené elegance.

Sedací soupravy vyrobené z kvalitní kůže vyniknou v každém obývacím pokoji. Kožená sedací souprava umí dotvořit tu pravou atmosféru, strhnout na sebe pozornost a snadno se tak stát centrem vašeho obýváku. Při výběru kožené sedací soupravy se zaměřte na kvalitu použitých materiálů, barevné provedení sedačky i na její rozměry. Je dobré zvolit takovou koženou sedací soupravu, která bude respektovat tóny i prostorové dispozice obývacího pokoje. Kožené sedací soupravy se dnes běžně vyrábějí ve variantách retro, moderní i klasické. Mohou být samozřejmě i rohové nebo rozkládací. Ty umožní případné přespání vám a poslouží i vašim hostům.

Kvalitní kožené sedací soupravy většinou kombinují více materiálů. Elegantní kůže bývá doplněna masivní dřevěnou konstrukcí. Mezi oblíbené barvy patří bílá, krémová, zelená nebo červená. Popularitě se samozřejmě těší i nejrůznější tmavé odstíny. Kožená sedací souprava by měla být elegantní a pohodlná zároveň. Měla by umět zapůsobit estetickým dojmem a současně poskytnout maximální komfort po náročném pracovním dnu.
Velmi oblíbené jsou proto i rozkládací kožené soupravy, na kterých si můžete odpočinout u sledování filmu nebo některého televizního programu. Kožené sedací soupravy jsou dodávány o různých velikostech. Standardně jako trojpohovky nebo dvojpohovky. Doplňují je křesla i taburety nejrůznějších tvarů a rozměrů.

U kvalitní kožené sedací soupravy je neméně důležité i její umístění v pokoji. Může se nacházet u zdi nebo v rohu místnosti. Do kouta se nejvíce hodí sedací soupravy v rohovém provedení. Naproti kožené sedací soupravě by se měla nacházet nižší skříňka nebo konferenční stolek s televizí či domácím kinem. Ani u kvalitní kožené sedací soupravy nezapomínejte na moderní přehoz, který sedačku ochrání před možným ušpiněním a případným poškozením.