0,- Kč Košík| |

Kožená rohová sedací souprava

je jedna z nejlepších možností, jak si zařídit místo k odpočinku a zároveň k setkávání rodiny, po celém dnu. Takovou sedací soupravu můžeme nakonfigurovat od malých rozměrů až po velké sestavy ukončené např. poloostrovem. Koženou rohovou sedací soupravu nemusíte mít jen do písmene L, ale i do písmene U

Často potřebujeme i lůžko navíc, aby u nás přespali kamarádi nebo tchyně, která nám hlídá děti. Zde je veliká variabilita a samozřejmě do takových sestav lze lůžko zakomponovat. 

Také je možné například do protilehlého místa krátké strany eLka dát elektrické polohování. Takto se vlastně dá vytvořit i na malém prostoru sedací soupravu do U a dvě osoby mohou relaxovat v horizontální poloze (mohou ležet). Uprostřed je místo pro děti nebo suché občerstvení. Pokud nám náhodou něco na sedací soupravu upadne nebo se rozleje, kůže je skvělý materiál neboť se snadno uklízí, utírá. 

Podívejte na naše vzorníky kůží nebo se rovnou přijďte podívat a vybrat odstín, kresbu, sílu kůže... Naše vzorníky obsahují mnoho odstínů.

Zde je jen několik modelů, ze kterých můžeme koženou rohovou sedací soupravu sestavit. Pokud vidíte na fotografii jen dvojpohovku i tento model lze sestavit jako rohovou sedací soupravu.