0,- Kč Košík| |

Kožená sedací souprava polohovací

Uvažujete o tom, že Vaše příští kožená sedací souprava bude polohovací? Na této stránce Vám vysvětlím, jak fungují a jaké jsou hlavní rozdíly.

  1. kožená sedací souprava polohovací s elektrickým polohováním nohou, zad a manuálním podhlavníkem. Podhlavník má cca10 poloh kde je možné jej zastavit. Překloněním podhlavníku úplně vpřed můžete opět polohovat po jednotlivých krocích. Slyšíte cvaknutí (např. sedačka Blizi) . Jeden elektromotor pro jedno místo k sezení. 
  2. kožená sedací souprava polohovací s elektrickým polohováním nohou, zad a elektricky naklápěcím podhlavníkem (např. sedačka Portofino). Dva elektromotory pro jedno místo k sezení. 
  3. kožená sedací souprava polohovací s elektrickým polohováním nohou, zad a elektricky výsuvný a natáčecí pohlavník (např. sedačka Holmes). Dva elektromotory pro jedno místo k sezení.
Všechen pohyb zádového polštáře a podpěry nohou nebo podhlavníku, pokud je elektrický se ovládá tlačítky na boku sedací soupravy. Polohovací místo můžete mít také na rohové sedací soupravě. A který model se líbí Vám?