0,- Kč Košík| |

Kožená sedací souprava s křeslem

může být moderní nebo v klasické kožené sedací soupravy. Také zámecká, rustikální... představím zde, jen první dvě jmenované. 

Moderní kožené sedací soupravy dodáváme jako křeslo a dvojpohovku ve třech délkách, dále pak jako sedací soupravu do L nebo U. Kožené sedací soupravy s křeslem můžete mít také s elektrickým polohováním nejen v křesle, ale i v sedací soupravě do L v místě kde je područka. Je to z důvodu, že elektrické polohování má ovládání podpěry nohou vždy na boku sedačky. 

Klasické sedací soupravy se vyrábějí v provedení křeslo, dvojpohovka, trojpohovka. U pár modelů i jako čtyřmístná sedačka a také sedací souprava do L nebo U. Na výběr je několik desítek kůží hovězích a také z bůvolí kůže.

Dřevěné prvky můžete mít v hnědých mořeních a barvách bílá, krémová, zlatá a stříbrná, poslední dvě jmenované s patinou. Co je to patina? Patina je speciální barva, která se po nanesení stírá ocelovou vlnou nebo speciální utěrkou. Tím že se nesetře všechna, zanechá v záhybech svoji tmavost a tím sedačka vypadá luxusněji. Celé se pak přestříká vrstvou čirého laku.