0,- Kč Košík| |

Látková sedací souprava Ginko

Látková sedací souprava Ginko je z modelové řady s nízkým sedacím polštářem. Toto však vůbec nijak nesnižuje její pohodlnost. Její dokonalý posez se zajímavý prošitím dělá z této sedací soupravy skvělého pomocníka ke každodennímu odpočinku. Velkorysé, pohodlné polohování Vás vyveze do říše relaxace a dokonalého odpočinku. Zabořte své tělo do pohodlné sedací soupravy a jen tak chvíli odpočívejte.

Model Ginko je v základu vybaven:

  • prošívanými sedadly
  • kůží nebo látkou ze základního bezpříplatkového vzorníku

Cena je vždy uvedena dle tohoto popisu.

Cena prvků sedací soupravy

Trojpohovka v. 100 cm x d.202 cm x hl.103-155 cm
Kožené provedení68 890,- Kč
Dvojpohovka v. 100 cm x d.162 cm x hl.103-155 cm
Kožené provedení63 030,- Kč
Křeslo v. 100 cm x d.103 cm x hl.103-155 cm
Kožené provedení41 980,- Kč

Dostupnost: 6 - 7 týdnůZáruka: 24 měsíců

Tato sedací souprava je k dispozici jako dvojpohovka ve třech rozměrech 162cm, 182cm, 202cm a také křeslo o rozměru 103cm. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu.

Pokud máte rádi sedací soupravu se zajímavým prošitím, tato je pro Vás ta pravá. Sedací souprava se dodává na nožičkách takže uklízenípod sedací soupravou je snadné, pokud máte raději na vysávání domácího robota vzhledem k vysokým nožičkám nebude mit problém pod pohovku zajet a uklidit. 

Kdo má rád jemnou látku s výrazným prošitím tomu tato sedací souprava jistě bude vyhovovat. Její jednoduchá elegance vynikne v celém interieru. Nechte se relaxačním mechanizmem vyvézt a odpočíňte si na maximum. 

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou a kovovými nožičkami.

Ginko si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských potahových látek. Pokud upřednostňujete kůži v našich vzornících najdete spoustu barev. Nebo vyzkoušejte látku která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. U nás si vybere každý. 

Látkovou sedací soupravu Ginko si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.