0,- Kč Košík| |

Luxusní pohovka Glide v látce

Luxusní pohovka Glide je vyrobena pro Váš maximální komfort. Pohodlné područky Vám zajistí pohodlí nejen když sedíte, ale i v pozici vleže. Područky nejsou nikterak vysoko a proto není nutný polštářek, kterým se tento diskomfort kompenzuje. Můžete se rovněž posadit a elektrickým polohováním najít nejpříjemnější polohu pro Váš relax. 

Model Glide je v základu vybaven:

  • polohovatelným podhlavníkem
  • kůží nebo látkou ze základního bezpříplatkového vzorníku

Cena je vždy uvedena dle tohoto popisu.

Cena prvků sedací soupravy

Trojpohovka v. 78-105 cm x d.207 cm x hl.107-160 cm
Kožené provedení70 240,- Kč
Dvojpohovka v. 78-105 cm x d.167 cm x hl.107-160 cm
Kožené provedení67 210,- Kč
Křeslo v. 78-105 cm x d.110 cm x hl.107-160 cm
Kožené provedení41 980,- Kč

Dostupnost: 6 - 7 týdnůZáruka: 24 měsíců

Luxusní pohovka Glide je k dispozici jako dvojpohovka ve třech rozměrech 167cm, 187cm, 207cm a také křeslo o rozměru 110cm. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak, aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu.

Pokud hledáte sedací soupravu na které se bude nejen perfektně sedět, ale i ležet toto je jedna z mnoha našich sedaček, na které budete rádi odpočívat. Sedací souprava je na nožičkách a proto i úklid bude nenáročný. 

Přijďte si osahat naše jemné látky, které na sedací soupravu můžete použít. Barvu si zajisté také vyberete, stačí mít představu a nebo si nechte od nás poradit.  Odpočívejte s příplatkovým relaxačním mechanizmem, každý na té své straně a uvidíte, že i na docela malém místě se dá relaxovat ve dvou. Každý bude mít svůj velkorysý prostor. 

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou a kovovými nožičkami.

Glide si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských potahových látek. Pokud upřednostňujete kůži v našich vzornících najdete spoustu barev. Nebo vyzkoušejte látku která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. U nás si vybere každý. 

Látkovou sedací soupravu Glide si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.