0,- Kč Košík| |

Rohová sedačka – pohodlí a funkčnost

Víte, co je největší výhodou rohů pokojů? Nepochybně jejich funkčnost. Rohová sedačka splní všechny vaše požadavky. Velká a podlouhlá plocha na spaní vám poskytne pohodlný odpočinek a efektivní a tichý stroj vám pomůže rohovku rozložit.

Rozhodující výhodou skládacích rohovek jsou velké úložné prostory na lůžkoviny, které usnadní jejich skladování. Chcete mít ve svém interiéru rohovou sedačku? Rozměry tohoto kusu nábytku jsou něco, co by mělo být vždy zvoleno podle velikosti místnosti, ve které má stát.Zákoutí volného času jsou vaší relaxační zónou

Elegantní koutek do obývacího pokoje je vždy jeho výzdobou – stylový a pohodlný a stane se místem odpoledního odpočinku a trávení společného víkendu s rodinou. Po náročném pracovním dni budete rádi sedět na ergonomickém rohovém sedadle, pohodlně se opřete o vysoké polštáře opěradla a užívejte si blažené chvíle sladké lenivosti.

Dokonale tvarované loketní opěrky vám umožní volně si opřít ruce. Efektivní relaxace je způsobena také vlnovými pružinami, kterými jsou vybaveny opěradla a sedák gauče. Rohová sedačka proto není jen skvělým designem, ale také velkou praktičností a pohodlím.

Jak zvolit rohovou sedačku?

Široká škála rohových sedaček na spaní znamená, že můžete mít dilema související s jeho výběrem. Co tedy vzít v úvahu při nákupu rohové sedačky? Nejprve musíte pamatovat na to, že by kus nábytku měl ladit s designem interiéru, pro který je určen. Rohová sedačka pro mládež bude ideální pro dětský pokoj, zatímco velká rohovka bude dobře fungovat v prostorném obývacím pokoji.

Stojí za zvážení barvy rohové sedačky – světlé barvy opticky zvětšují prostor, zatímco tmavé barvy jsou dokonalým kontrastem. Při výběru rohové pohovky tedy věnujte pozornost jejímu tvaru, velikosti a barvě.

Rohová sedačka – moderní, rozkládací, v různých tvarech a barvách

Moderní rohové sedačky pro obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokoj jsou přepychové, dokonce i majestátní nábytek připomínající písmeno „L“ nebo písmeno „U“. Při výběru rohovky typu „L“ získáte samostatný prostor pro konferenční stolek, zatímco výběrem rohové pohovky typu „U“ se automaticky stanete vlastníkem dvou lehátek.

Stylové zdokonalení populárních rohovek

Rohové sedačky mají nejen zajímavý design, ale jsou také pečlivě dokončeny. Esteticky provedené dodatečné prošívání posiluje odolnost čalounění, kterým může být látka nebo kůže.

Elegantní vzhled doplňují chromované nebo dřevěné nožičky. Díky pozornosti věnované detailům je nákup rohových sedaček skvělou volbou.