0,- Kč Košík| |

Rohové sedačky

nejlepší způsob jak maximálně využít prostor v obývacím pokoji, je použít rohové sedačky. Jsou velice variabilní. Takové sedací soupravy do l i u můžete osadit lůžkem nebo elektrickým polohováním. Vždy je dobré vědět maximální rozměr stran sedací soupravy. Z těchto údajů následně vycházíme a z vyráběných modulů sestavíme nejbližší celkový rozměr. 

Konce sedací soupravy mohou být zakončené poloostrovem, područkou nebo lenoškou

Můžete mít opěradla zad po celém obvodu a ta zakončená na koncích područkou. Toto zakončení se používá u rohových sedacích souprav kde si budete převážně povídat s přáteli. 
Zakončení poloostrovem je pro ta místa, kde je ideální mít přístup k sezení ze tří stran. Toto zhotovení je vyžadováno ve velkých místnostech propojených například s jídelnou nebo kuchyní.
Rohové sedačky s lenoškou se hodí i do malých bytů, kde se na sedací soupravě sejde celá rodina.  

Vaše kožené rohové sedačky nemusí být jen v pravé kůži, ale i v její imitaci. Spousta z nás si nekupuje koženou sedací soupravu, protože jim vadí chlad při doteku s pokožkou. Tento úplně nový materiál je oproti kůži za každých teplot teplý a strukturu má jako kůže. Na výběr máme několik odstínů. Nakombinovat tak barvu sedací soupravy k Vašemu interieru bude velice snadné.