0,- Kč Košík| |

Rozkládací sedačka

Potřebujete jen sedět nebo i spát? Obojí je možné s rozkládacími sedačkami. Praktická kombinace sedacího a spacího nábytku šetří místo v obývacím pokoji a pokoji pro hosty.

Některá rozkládací sedačka je vybavena dalšími funkcemi, jako je úložný box pro více úložného prostoru. Vyznačují se obzvláště kvalitním čalouněním (pružinové jádro). Tento nábytek 2 v 1 optimálně využívá dostupný prostor a stále vypadá skvěle. Ať už jako možnost přespání pro návštěvníky, nebo jako trvalá náhrada postele. najdete velký výběr rozkládacích sedaček v mnoha velikostech, barvách, tvarech a vybavení.

Rozkládací sedačka – prostorově úsporný kombinovaný nábytek

Rozkládací sedačka, kterou lze v několika jednoduchých krocích přeměnit na pohodlnou postel. Kus nábytku tak plní současně dvě zásadní životní funkce, které by jinak vyžadovaly dva samostatné kusy nábytku. Rozkládací sedačky se často nacházejí v pokojích pro děti, v pokojích pro hosty a v pracovních místnostech. Prostorově úsporný kombinovaný nábytek je také velmi oblíbený v malých bytech nebo studentských bytech.