0,- Kč Košík| |

Sedací souprava do L 300 cm

Sedací souprava do L nám umožní posadit se se všemi co máme rádi na jedno místo a blízko sebe jak jen chceme. Nikdo nemá pocit jsem sám. Kdykoliv se k Vám mohou děti přitulit a cíti blízkost a bezpečí.

Jsme-li sami máme naopak velkorysý prostor k odpočinku a relaxaci. Chcete si po nedělním obědě zdřímnout? Není problém, protože všude je místa dost. 

Toužíte s partnerkou, manželkou odpočívat vedle sebe? Vybavte vaši sedací soupravu elektrickým polohováním a uvidíte, že o toto místo bude velký zájem. Proč? Můžete si jen lehce přizvednout nohy a mírně položit záda a číst si nejnovější noviky na telefonu nebo novou knihu. Pokud chcete usnout, není nic příjemnějšího než otevřít polohování na maximum. Vaše nohy již nebudou končit na konferenčním stolku.  

Sedací souprava na jedné straně dlouhá cca 300cm bude mít asi tři sedací polštáře na jedné straně a na druhé? To záleží na prostoru a celkové dispozici místnosti. Pokud ukončíme druhou stranu poloostrovem nebo lenoškou můžeme si sedat na tento prvek ze tří stran.