0,- Kč Košík| |

Sedací souprava Star

Krásná sedací souprava Star je luxusní a zároveň decentní. Nemáte rádi přezdobené sedačky a dáváte přednost jednoduchosti? Pak je pro Vás sedací souprava Lars ta skutečně pravá! Sedací souprava Lars je ideální kombinací mezi moderním a rustikálním designem. Konstrukce sedací soupravy je vyrobena z kvalitního masivního bukového dřeva. Opěrky se zvýrazněnými opěrkami pod hlavou a vysoké sedáky zajišťují sedací soupravě naprostou pohodlnost. Boční opěrky rukou sedací soupravy jsou zdobně vyřezávány. Vám ani Vašim přátelům se nebude chtít díky této sedací soupravě opouštět pohodlí obývacího pokoje. Věříme, že budete se sedací soupravou Star maximálně spokojeni!
 
 

 

Cena prvků sedací soupravy

Trojpohovka v.105 cm × š.185 cm x hl.92 cm
Látkové provedení52 200,- Kč
Kožené provedení49 880,- Kč
Dvojpohovka v.105 cm × š.138 cm x hl.92 cm
Látkové provedení45 900,- Kč
Kožené provedení43 950,- Kč
Křeslo v.105 cm × š.85 cm x hl.92 cm
Látkové provedení34 050,- Kč
Kožené provedení32 750,- Kč

Dostupnost: 3 - 6 týdnůZáruka: 24 měsíců

Sedací souprava na fotografii je vyrobena z nejkvalitnější hovězí kůže v černém provedení. Pro svoje vlastnosti je hovězí kůže tím nejčastěji používaným potahovým materiálem. Sedací soupravu je také možné vyrobit z kůže buvolí či látky. Vše záleží pouze na osobních preferencích zákazníka. Neváhejte si vybrat látku z našeho vzorníku nebo nám také můžete dodat látku vlastní. 

Při výběru čalounění je dobré zvážit možnosti čištění. Pro čištění kůže je zde několik tipů, jak na to. Prach stírejte pravidelně čistou suchou jemnou bílou utěrkou. Pokud je nutné čištění mokrou cestou, pak je nutno povrch vždy rychle osušit čistou utěrkou. Při větším úklidu můžete použít také anilinový krém, který má stejný základ jako anilinové barvy použité ve výrobě při zpracování materiálu. Skvělé k čistění jsou také hadry značky Zaren, které jsou navíc ekologické. Jedním ve vodě navlhčeným hadříkem setřete nečistotu a druhým vytvoříte nano-film, přes který nečistoty nepronikají do pórů kůže a tím se sedací souprava méně špiní.


Sedačku Star můžete pořídit i v dalších variantách:
  • barvu kůže si můžete vybrat ze vzorníku č.1 - nový vzorník kůží
  • na vás je i výběr patinace a lesku dřeva
  • v nabídce máme trojsedačku, dvojsedačku a křeslo
  • díky tomu můžete zvolit jak variantu 3+2+1, tak 3+1+1
  • velký obrázek Star
  • manuální polohování jednoho místa +9.480Kč
  • elektrické polohování jednoho místa +13.660Kč
  • lůžko uvnitř trojpohovky 12.420Kč