0,- Kč Košík| |

Zelená sedačka – barevný akcent v obývacím pokoji

Jako nábytek, který je ústředním bodem salonku, má zelená sedačka šanci stát se královnou obývacího pokoje a okamžitě upoutat pozornost hostů vstupujících do místnosti. Nejoblíbenější jsou zatím pohovky v tlumených barvách, které se hodí k ostatním zařízením a dekoracím. Předpokládáme, že takový neutrální kus nábytku bude vždy aktuální, a přesto si po mnoho let kupujeme světlou pohovku.

Doporučujeme vám však toto schematické myšlení prolomit. V místnosti stojí za to vyzkoušet pěkný barevný akcent. Nechť je to zelená sedačka. Její krásná barva má také velmi příznivý účinek na naši psychiku – zelená uklidňuje, posiluje kreativní myšlení a také přináší přírodu do mysli. Svým způsobem nám umožňuje znovu objevit vztah mezi člověkem a přírodou.

Který odstín zelené zvolit?

Zelená barva má mnoho odstínů, z nichž každý má různé dekorativní vlastnosti. Poznejme tedy ty nejoblíbenější!

Barva máty – je již několik sezón velmi oblíbená. Může být v jemně pastelovém nebo živém barevném provedení. Zelená sedačka v mátovém odstínu je zajímavým kusem nábytku, který předefinuje styl obývacího pokoje. Cítí se skvěle vedle bílé, krémové, béžové nebo růžové.

Limetková barva
– nejvýraznější a nejenergetičtější odstín zelené. Je to dokonalá volba pro moderní interiér. Limetkově zelená vytváří úspěšné barevné duo s módní šedou.

Smaragdová barva – to je skutečný aristokrat v paletě barev. Smaragdový nábytek a doplňky jsou spojeny se starožitnostmi a vintage designem. Zelená sedačka v tomto odstínu vypadá skvěle v klasickém uspořádání s elegantním palácovým nádechem.

Olivová barva – rozhodně nenaruší harmonii v interiéru. Tmavě olivově zelená v teplém odstínu se hodí k přirozené barvě dřeva, zejména v tmavším odstínu, nyní v módní měděné a jiné metalické barvě, stejně jako šedá, fialová a vínová. Typická olivová barva bude nejlépe prezentována ve formě velurového a koženého čalounění.

Vyrobíme vám každou naší sedačku v zelené barvě.