0,- Kč Košík| |

Posaďte se na sedačku 3+2+1

Jednou z nejpohodlnějších možností sezení pro vás a vaše hosty je sedací souprava. Skládá se z několika čalouněného nábytku, který lze například jednotlivě seskupit kolem konferenčního stolku.

Sedačka 3-2-1 je 3místná pohovka, pohovka pro 2 osoby včetně křesla nebo alternativně stoličky. Stejně tak tvoří tento čalouněný nábytek stylovou jednotku s dostatkem sedadel pro pohodlné bydlení. Zarovnejte jednotlivé pohovky a křesla, jak si přejete: kolem nízkého konferenčního stolku, kolem vyššího stolu s koly na kávu a dort nebo ve směru k televizi a krbu. Spousta útulného sezení, které lze spontánně přemístit. To je výhoda, kterou vám nenabízí žádný obývací nábytek, pouze sedačka 3-2-1. A výhody sedací soupravy tím nekončí. Protože většinou vám 3místná sedací souprava nabízí místo na spaní. Rozkládací pohovku lze rychle přeměnit na místo na spaní, pokud chce vaše návštěva zůstat déle.3-2-1 sedačky pro útulný obývací pokoj

Se sadou 3místné pohovky, 2místného sedadla a křesla nebo stoličky máte spoustu pohodlného sezení najednou. Existuje ale několik rozdílů mezi mnoha čalouněným nábytkem, takže si každý může najít čalouněný nábytek, který se mu líbí.

Styly: venkovský dům, retro vzhled, chesterfield, moderní
Potahy: pravá kůže, syntetická kůže, různé textilie, samet, mikrovlákno
Varianta umístění: všestranná a volně umístěná v místnosti

Každá sada v našem obchodě je kvalitní, takže sedačky a křesla budou skvěle vybavena vaším domovem i po další roky. Následující vlastnosti našeho nábytku jsou důvodem jejich dlouhověkosti a dlouhodobého zajištění pohodlnějšího bydlení.

  • vysoká kvalita
  • odolné potahy
  • robustní pružiny a dřevěné podstavce
  • design pro každý vkus

Všechny dobré věci přicházejí ve třech

Čalouněný nábytek v sadě 3-2-1 je odolný, od 3místné pohovky přes 2místnou pohovku až po křeslo. Stabilní dřevěné základové rámy a odolné pružiny, jako jsou vlnové pružiny a pružinové jádro, tvoří spolehlivou základní strukturu individuálního sedacího nábytku v každé sedací soupravě.

Čalounění, mimo jiné obohacené o kvalitní pěnu, přispívá k nejvyššímu pohodlí na pohovce nebo křesle. Aby bylo vaše nové čalounění příjemné na dotek, jsou vysoce kvalitní zpracování také čalounické potahy pohovky a křesla. Pocit útulnosti zajišťuje mimo jiné jemný samet, měkká bavlna a mikrovlákno.

Prohlédněte si naše modely