0,- Kč Košík| |

Kožené sedací soupravy

Kožené sedací soupravy jsou samy o sobě vysoká třída a elegance, ale jak si vybrat kus sedacího nábytku, který vypadá nejen hezky, ale také nám poslouží v dokonalém stavu po mnoho let? Při výběru správné kožené sedací soupravy zodpovídáme také za výběr jejího potahu. Kůže by měla být příjemná na dotek, snadno se čistí a musí ladit s designem interiéru.

Výhody kožené sedací soupravy

Kožený nábytek je mimořádně flexibilní a pohodlný. Výhodou je, že se snadno čistí. Kůže navíc neabsorbuje roztoče a prach, na rozdíl od jiných typů čalounění na sedačkách. Kožené sedačky se obvykle vyrábějí s přídavkem dřeva, oceli nebo hliníku. Nespornou výhodou kůže je její odolnost a obratná kombinace krásy, pohodlí a praktičnosti. Správné používání, systematické čištění a údržba zajistí, že kožená sedačka bude vždy příjemná na dotek a elegantní.

» rohové, » rozkládací, » luxusní, » rustikální, » 3+2+1, » polohovací, » malé, » velké

Kvalitní kožená sedací souprava s mnoha funkcemi

Kožená sedací souprava nabízí mnoho funkcí. Jistě svým jedinečným stylem potěší i ty nejnáročnější lidi. Jedná se o moderní nábytek, který je vytvořen v různých barvách, velikostech a tvarech, takže je velmi snadné jej sladit s jakýmkoli designem interiéru. Mezi různými modely kožených sedacích souprav najdete jak ty, které se perfektně hodí do moderních interiérů, tak i ty klasické.

Kožené sedací soupravy: různorodost pojetí

Kožené potahy mohou mít téměř všechny sedací soupravy z iSedaček.cz:

  • neomezují se jen na konkrétní styl souprav (luxusní, klasický či rustikální);
  • nepřipraví Vás o vymoženosti moderních sedaček (polohovatelné opěrky hlavy, výsuvné podnožky, elektronické polohování křesel a pohovek);
  • nemusíte se spokojit je s rovnými sedačky a prvky – ale můžete volit i sedačky rohové do U i L, zakončené poloostrůvky, plynule spojené s nesedacími prvky (odkladovou plochou či knihovničkou).

Italské kůže: praktické i luxusní

Při výběru potahů sedací soupravy můžete volit ze základního vzorníku hovězích kůží, ze vzorníku luxusních hovězích kůží a ze vzorníků kůží buvolích a speciálních. Každý typ má něco do sebe, každý vyniká specifickou strukturou, hrubostí struktury a specifickým dotekovým pocitem.

Rádi Vám zapůjčíme vzorníky nejen kožených potahů, aby Vaše sedačka lahodila nejen oku!

Modely kožených sedacích souprav