0,- Kč Košík| |

Kožené sedací soupravy: relax v pravé kůži

Kůže: etalon všech potahů

Sedací soupravy se typicky potahují kůží. Ostatně kůže je cosi jako etalon všech potahů – a to i dnes v době nanotextilií, jež excelují především provozními vlastnostmi. Ke kůži se upínají rustikální a klasická pojetí sedaček, ke kůži se vrací i sedačky moderní. Dokonce i ekonomicky optimalizované alias levné sedací soupravy využívají všeobecné preference kožených potahů – jen celokožené potahy nahrazují: parciálně potahováním kůží (např. zadní část levných pohovek je běžně ze syntetických kůží); pravou (vyčiněnou) kůži nahrazují buď tzv. štěpkou (která vzniká štípáním kůže) nebo syntetickými imitacemi kůže.

Pravá kůže se ovšem pozná. Používáním nestárne – jen chytá určitou patinu. Nepraská, neztrácí barvu. Má jedinečný dotek a prodyšnost – nezpotíte se na ní, ani nepřilepíte. Je to přírodní materiál. Nejbližší lidské pokožce. Nepropouští prach, pot, ani roztoče – tím pádem je víc než vhodná i pro alergiky.

Kožené sedací soupravy: různorodost pojetí

Kožené potahy mohou mít téměř všechny sedací soupravy z iSedaček.cz:

  • neomezují se jen na konkrétní styl souprav (luxusní, klasický či rustikální);
  • nepřipraví Vás o vymoženosti moderních sedaček (polohovatelné opěrky hlavy, výsuvné podnožky, elektronické polohování křesel a pohovek);
  • nemusíte se spokojit je s rovnými sedačky a prvky – ale můžete volit i sedačky rohové do U i L, zakončené poloostrůvky, plynule spojené s nesedacími prvky (odkladovou plochou či knihovničkou).

Italské kůže: praktické i luxusní

Při výběru potahů sedací soupravy můžete volit ze základního vzorníku hovězích kůží, ze vzorníku luxusních hovězích kůží a ze vzorníků kůží buvolích a speciálních. Každý typ má něco do sebe, každý vyniká specifickou strukturou, hrubostí struktury a specifickým dotekovým pocitem.

Rádi Vám zapůjčíme vzorníky nejen kožených potahů, aby Vaše sedačka lahodila nejen oku!

Vyberte si z kožených sedacích souprav

Tlačítko: Klasické kožené sedací soupravy v kůži     Tlačítko: Moderní sedací soupravy v kůži     Tlačítko: Luxusní sedací soupravy v kůži     Tlačítko: Rustikální sedací soupravy v kůži

Modely kožených sedacích souprav