Obchodní podmínky isedacky.cz

1. Úvodní ustanovení

Tyto podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.isedacky.cz. Následující podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

a) Všechny objednávky podané nebo provedené přes online obchod isedacky.cz jsou považovány za nezávazné do doby, než dojde k dohodě na všech podmínkách a zaplacení zálohy hotově nebo bankovním převodem. Zaplacenou zálohovou platbou zákazník potvrzuje souhlas s našimi obchodními podmínkami.

Když kupující podá předběžnou objednávku, potvrzuje tím, že se seznámil s našimi obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

b) Kupní smlouva je uzavřena v momentě, kdy obdržíme zálohu na náš bankovní účet nebo v hotovosti.

c) Dodací adresa zboží je adresa, kterou zákazník uvedl v registračním formuláři, nebo kterou upřesnil e-mailem.

d) Vlastnická práva k zboží přechází na kupujícího po zaplacení celé kupní ceny a převzetí zboží.

e) Vyplněním registračního formuláře nebo podáním nezávazné objednávky na isedacky.cz dává kupující souhlas k shromažďování a uchovávání jeho osobních údajů a informací o jeho nákupech.

Provozovatel obchodu isedacky.cz se zavazuje, že osobní údaje kupujících nebudou poskytnuty třetím stranám pro jiné účely než pro zpracování objednávky. Na Vaše písemné žádosti o odstranění osobních údajů z naší databáze budou tyto informace okamžitě vymazány.


3. Platební podmínky

Při objednávce sedací soupravy je vyžadována záloha ve výši 50 % z celkové ceny sedací soupravy.
Při objednávce nad 250 000,- Kč je požadovaná záloha 65%.
Záloha na výrobky na zakázku je nevratná.

Jakmile bude vaše objednávka připravena k dodání, nabízíme vám následující možnosti dokončení platby:4. Dodací podmínky

Ceny dopravného:

Dopravné za 1.100,- Kč do vzdálenosti 200 km
Dopravné za 2.200,- Kč do vzdálenosti 500 km
Dopravné za 3.300,- Kč do vzdálenosti nad 500 km

BEZPLATNÁ DOPRAVA - pro objednávky nad 95.000,- Kč.

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH)

Doprava na Slovensko se účtuje podle stanoveného tarifu uvedeného výše, nebo dle vzájemně dohodnutých podmínek, které jsou potvrzeny oběma stranami prostřednictvím e-mailové komunikace.

5. Záruka

Zákonem je stanovena záruční lhůta na dobu 24 měsíců, počínaje dnem převzetí zboží. U vybraných produktů je možné, že záruční doba bude prodloužena v souladu s pravidly daného výrobce nebo dovozce. Záruka se však nevztahuje na běžné opotřebení výrobku, škody způsobené neodborným zacházením nebo chybami při neodborné montáži.

6. Tolerance rozměrů při výrobě

Při výrobě sedací soupravy z masivu je uváděná tolerance na 1 ks 50 - 60 mm. To samé platí pro skládané ( rohové ) výrobky na 1 ks. Tato tolerance platí pouze na výrobky z bukového masivu. U sedacích souprav vyrobené z materiálu ( dřevotříska nebo překližka ) je tolerance + - 2%.

7. Odstoupení od objednávky

Odstoupení od objednávky se řeší individuálně.
Prodávající má právo odstoupit od objednávky v situacích, kdy se již objednané zboží nevyrábí nebo se nedováží, došlo k významné změně ceny produktu, nebo pokud byly údaje o kupujícím zadány nekompletně nebo nesprávně.

Právo na odstoupení od objednávky spotřebitelem se řídí ust. §1829 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., v platném znění. Dodavatel v této souvislosti, aby zabránil případným sporům, upozorňuje na fakt, že pokud zákazník využije možnosti upravit objednané zboží dle svého přání nebo pro jeho osobu v souladu s nabídkou dodavatele, nemůže dle ust. § 837 písm. d) zákona č. 89/2012 Sb., od uzavřené objednávky či smlouvy odstoupit. 

8. Nepřevzetí objednaného zboží zákazníkem

Pokud zákazník objednané zboží nepřevezme či odmítne bez dalšího jeho převzetí, resp. zboží je vráceno zpět dodavateli, budou mu naúčtovány výrobní náklady takového zboží včetně dopravy, ponížené o zákazníkem předem složenou zálohu, která se tak stává nevratnou.