Sedací soupravy na míru Praha

Toužíte po sedací soupravě na míru? Navštivte náš showroom na Praze 5. Prohlédnete si naši nabídku kvalitních italských sedaček a osobně se přesvědčíte o jejich mimořádné kvalitě a luxusu, který z nich vyzařuje. Pohodlné, 100% italské sedací soupravy v Praze, na Plzeňské ulici při výjezdu z centra na Motol.  

Těšíme se na vaši návštěvu v showroomu:
Park Rezidence Klamovka
Plzeňská 3352/156 (KOŠÍŘE)
150 00 PRAHA 5 
(mapka v kontaktu)

Na Google mapách (na telefonu) zadejte: isedacky, Plzeňská, Praha

!Pozor! na Mapy.cz zadejte Plzeňská 3352/156
(Park Rezidence Klamovka chybně ukazují na jiném místě v Praze)


OTEVÍRACÍ DOBA:
PO: individuální schůzky a realizace
ÚT: individuální schůzky a realizace
ST: 11–18 / 8.5. OTEVŘENO JEN NA ZAVOLÁNÍ DEN PŘEDEM
ČT: 11–18
PÁ: 12–17
SO:  9–12 
NE: ZAVŘENO
Mimo uvedené časy kdykoliv, a to po předchozí telefonické domluvě na tel. 602 649 611.

Parkování je možné na Plzeňské před obchodem nebo v přilehlých ulicích U Demartinky, Jinonická, Pod Klamovkou...

A na co se u nás můžete těšit, nebo si vyzkoušet?


Z moderních sedacích souprav např.:Z klasických sedacích souprav:Vyrábíme sedací soupravy na míru přesně podle vašich požadavků

Často je člověk zvyklý na svoji sedací soupravu a nemůže se s ní rozloučit, i když už dosloužila. Pokud si u nás nevyberete novou sedací soupravu, která by dokázala nahradit vaši dosluhující, vyrábíme pro tento případ sedací soupravy na míru dle vašich požadavků a specifikací. Na našem showroomu v Praze odladíme veškeré detaily, co se týče rozměrů i materiálu. Osaháte si kůže, imitace kůže nebo látky z našich vzorníků. Po vyzkoušení tvrdosti sezení na našich sedacích soupravách (nebo na připravených vzorcích) zvolíme tuhost výplně a tvrdost sedacích polštářů.

Vaše rozměry odladíme porovnáním na našich sedačkách. Celou sedačku prokalkulujeme a řekneme vám cenu. Pokud bude všechno v pořádku, můžeme vaši sedací soupravu na míru začít vyrábět. Dle složitosti celá výroba nové sedací soupravy na míru trvá cca od 8–11 týdnů.