0,- Kč Košík| |

Sedací soupravy kombinace se dřevem

U nábytku na zakázku máte jistotu, že si svého domova nakomponujete nejen dokonalý styl, ale také kvalitu. Dřevěné prvky mohou být v několika barevných variantách.

Proč sedací soupravy kombinace se dřevem

Kvalitní sedací soupravy jsou výsledkem mnoha hodin lidské práce. Záleží totiž na každém detailu. Velice stylově vypadají sedací soupravy kombinace se dřevem. Dřevěné prvky jsou ručně vyřezávané a je na ně použit především bukový masiv. Pokud je zapotřebí některé plochy tvarovat, pak je výrobním materiálem silnostěnná dřevotříska.

  • Luxusně a nadčasově vypadá například sedací souprava v anglickém stylu, která sází na hranatější konstrukci, zdobené dřevěné prvky a precizní polstrování.

Sedací soupravy na zakázku

Pro náročné zákazníky, kteří si chtějí ze svého domova vytvořit originální prostředí, ve kterém se budou cítit dobře, jsou dobrou volbou sedací soupravy na zakázku. Dřevěné části, které jsou viditelné a mají tedy sloužit nejen jako konstrukční, ale také jako ozdobný prvek, je možné nabarvit nebo namořit v různých variantách. Což znamená nejen v přírodních odstínech (ořech světlý, ořech tmavý, mahagon), ale také v úpravě mat či lesk.

  • U některých typů jsou dobrou volbou zlaté nebo stříbrné prvky.

Modely sedacích souprav se dřevem