0,- Kč Košík| |

Rohové sedací soupravy – více pohodlí pro váš obývací pokoj

Rohové sedací soupravy jsou jedním ze základů, které by neměly chybětRohové sedací soupravy v žádném obývacím pokoji. Pokud chcete zřídit malý obývací pokoj tak, aby jej bylo možné využívat co nejuniverzálněji, doporučujeme při plánování sedačky myslet „za roh“.


Rohové sedačky pro malé prostory

Malé rohové sedací soupravy využijí váš prostor velmi efektivně, aniž byste museli dělat kompromisy ohledně pohodlí nebo estetického efektu vašeho interiéru. V tomto případě název univerzálního kusu nábytku vypovídá za vše. Pokud malou rohovou sedačku přesunete přímo do rohu, neztratíte ani jeden čtvereční centimetr vašeho obytného prostoru.

I ve výklenku nebo pod šikmou střechou je rohová sedačka dokonalá. Ať už hledáte rohovou sedačku ve tvaru L nebo ve tvaru U. Rozhodnutí záleží především na půdorysu místnosti, která má být zařízena. Mnoho výrobců se přizpůsobilo individuálním přáním svých zákazníků a nabízí své modely v několika variantách. Každý si může najít svůj oblíbený model v rozměrech, které přesně zapadají do rohu jeho obývacího pokoje.

Zarovnání rohu doleva nebo do doprava?

Před zakoupením své nové rohové sedací soupravy musíte přemýšlet o tom, kde by měla být rohová sedačka a na které straně by měl být "roh" umístěn. Protože nic není horšího, než nechat si doručit rohovou sedačku a zjistit, že je roh špatně. Proto předem pečlivě zkontrolujte, zda potřebujete rohovou sedací soupravu se zarovnáním do levého nebo pravého rohu.

Který potahový materiál je vhodný pro rohovou sedačku?

U menších pokojů doporučujeme zvolit jednobarevný potah v neutrálních barvách nebo látku s malým vzorem. Rohová sedací souprava v béžové nebo rohová sedačka v šedé barvě je velmi populární. Velkoplošné vzory a světlé barvy by v malé místnosti příliš dominovaly a narušovaly harmonii místnosti.

Velké rohové sedací soupravy pro velké místnosti

Ale i velké rohové sedací soupravy jsou dobrou volbou pro vkusný design prostorných obytných prostorů. Fantazií se prakticky nekladou žádná omezení. Jeden nebo dokonce dva rohy místnosti můžete zakrýt velkou rohovou sedačkou nebo postavit čalouněný nábytek uprostřed místnosti.

Velká rohová sedací souprava je ideální jako rozdělovač místností. Tímto způsobem můžete vytvořit oázu pohody, která vás a vaše blízké zve k uvolněnému posezení a lehnutí. Na rozdíl od konvenčních dělicích prvků má rohová sedačka díky své nízké výšce tu výhodu, že je stále vidět celou místnost.


Vyberte si z rohových sedaček

Tlačítko: odkaz na kožené rohové soupravy     Tlačítko: odkaz na látkové rohové soupravy

Modely rohových sedacích souprav