0,- Kč Košík| |

Rozkládací sedací soupravy

Rozkládací sedací soupravy: sedačky s praktickou hodnotou

patrová varianta rozkládací sedací soupravy - složenáRozkládací sedací soupravy ukrývají v těle pohovek všech velikostí (tj. trojpohovka Maxi, trojpohovka, 2,5pohovka i dvojpohovka) vnitřní lůžko ocelové konstrukce s ortopedickou matrací. Díky rozložení lůžka získáte nejen prostor pro uložení hostů, ale také další prostor k příjemnému lenošení.

Nic Vám také nebrání při výběru vícepohovkové kombinace 3+2+1 či 3+2+2 nechat si vybavit každou z pohovek vnitřním lůžkem a tak mít k dispozici opravdu hodně míst k uložení i početných návštěv.

Patrové rozkládací sedačky

Speciální rozkládací sedačky představují modely Peter a Joker-X. Ty se nerozkládají na manželské dvojlůžko, nýbrž do podoby patrové postele. Je na ně možno uložit i vzájemně si neblízké hosty. A výborně poslouží i v dětských pokojích. Základem těchto modelů je prostorná trojpohovka, jejíž sedadla se spolu s přední částí opěrek zad vysunou jemně nahoru

Rozkládací provedení sedaček: vnitřní lůžko jako možnost

patrová varianta rozkládací sedací soupravy - rozloženáU iSedaček nenajdete jen rozkládací sedací soupravy, ale v podstatě každou pohovku naprosté většiny sedacích souprav je možné dovybavit vnitřním lůžkem. Snad jen s výjimkou sestav, které mají opravdu vysoké nohy.

Neváhejte se na nás obrátit s Vaší představou a jakýmkoliv dotazem a společně zkombinujeme provedení jakékoliv sedací soupravy tak, aby k Vám zapadla.

Další přednosti rozkládací sedací soupravy

Možnost využití rozkládací soupravy coby postele je zřejmá – krom toho ovšem mohou být i rozkládací sedací soupravy:

  • vybaveny úložným prostorem
  • rohové: do L i do U
  • všech potahových variant: kožené, látkové, čalouněné nanotextiliemi;
  • malých rozměrů i velkých rozměrů
  • rozličných designových provedení: retro, rustikální, luxusní, zámecké...

Modely rozkládacích sedacích souprav