0,- Kč Košík| |

Moderní sedací soupravy

Moderní sedačky: relax a pohodlí

Moderní sedací soupravy se více než sedačky klasické a rustikální soustředí na užitné vlastnosti. Komfort sezení zvyšují polohovatelné opěrky hlav, mnohdy i možnost polohování celého opření. Spodní část pohovek i křesel často ukrývá výsuvné opěrky nohou. Opěrné části jsou lépe přizpůsobené ergonomii sezení, protože se vyrábějí ze silnostěnné překližky, která se tvaruje snadněji než nepoddajný masiv. Ten je naopak použit na konstrukci sedací soupravy a zajišťuje její vysokou stabilitu v čase.

Design moderních sedaček

Design moderního sedacího nábytku se přizpůsobuje pohodlnému sezení. Ale i tak jsou pro něj typické určité prvky. Je to především rozlehlost prvků do šířky, využití kovových či pochromovaných prvků a příklon k tvarovému minimalismu. který si snadno najde místo jak v domácích interiérech, tak profesionálních prostorách.

Potahy moderních souprav

Mezi potahy sedacích souprav stále vévodí kůže – v případě sedaček iSedačky.cz to jsou nejjemnější z italských kůží. Ale lze je samozřejmě alternovat i textilními potahy, neboť i ty mají své přednosti, a to sice: výhody moderních nanotechnologií, vyšší barevnou a vizuální přizpůsobitelnost (včetně velmi výrazných grafických motivů) a jiný dotykový pocit.

Modely moderních sedacích souprav