Tipy a trendy v sedacích soupravách pro tento rok

[články]


Poznejte příběh ikony jménem Chesterfield
Kdo se alespoň trochu zajímá o trendy v oblasti bydlení a nábytku, tak určitě musel slyšet o sedačce Chesterfield. Bez nadsázky můžeme říct, že je to celebrita mezi sedacími soupravami a přestože už je tu s námi nějaký ten pátek, tak z módy rozhodně nevyšla.

Jak pečovat o sedací soupravy se dřevem
Dřevo je krásný nadčasový materiál a spousta lidí touží mít v interiéru dřevěný nábytek. S přírodními materiály se ale pojí i povinnosti. Aby vám dřevo vydrželo pěkné po dlouhá léta, tak se o něj musíte náležitě starat.


Sedací soupravy do prostor s podlahovým topením
Mít nohy v teple je snem každé zimomřivé ženy a nejen jí. Podlahové topení je hitem posledních let a stále více domácností sází právě na podlahovku. Ta je vhodná do všech interiérů, protože se zbavíte nevzhledných radiátorů, které zabírají mnoho místa, které můžete využít mnohem lépe.

Vybíráte relaxační křeslo? Poradíme, jestli se vyplatí investovat do elektrického polohování
V dnešní stále více uspěchané době je někdy těžké zastavit a najít si čas jen sami pro sebe. Díky relaxačnímu křeslu si můžete vytvořit klidovou zónu přímo ve svém obývacím pokoji a oddat se po náročném dni zaslouženému odpočinku u televize nebo s knihou v ruce.


Jak poznat, že stará sedací souprava dosloužila a je třeba její výměna?
Nákup nové sedačky je velká věc, protože jde o významný kus nábytku v celém obývacím pokoji. Je to také poměrně velká investice a spousta lidí, proto odkládá výměnu staré sedací soupravy, co to jen jde.

Kolik prostoru v obývacím pokoji může zabírat sedací souprava
Sedací souprava je středobod obývacího pokoje nebo jiné společenské místnosti. Na sedačce můžeme posedět s přáteli, sledovat televizi nebo jen tak lenošit u čtení oblíbené knihy. Sedací soupravu vybíráte na delší dobu, proto vybírejte moudře, ať nelitujete.

Jak na zámecký styl bydlení? Tipy od sedací soupravy po dekorace
Zámecký styl není pro každého, ale milovníci luxusu, krásných předmětů a originálního nábytku na něj nedají dopustit. Zařídit si domov v zámeckém stylu není vůbec jednoduché, ale tento článek vám dodá potřebnou inspiraci a odvahu.