0,- Kč Košík| |

Náš tip a trendy sedacích souprav


Zajímavé články o sedačkách:

Krátký přehled nabízeného sortimentu sedacích souprav


Moderní sedací soupravy
Dopřejte si s pořízením sedací soupravy maximální komfort a luxus, sáhněte po sedačce vyrobené v moderním designu. Moderní sedací soupravy korespondují se současností a odpovídají módním trendům 21. století.

Kožené sedací soupravy
Kožené sedačky jsou velmi oblíbeným interiérovým doplňkem. Těší se velké oblibě po celém světě. Při jejich výrobě je kůže kombinována s kvalitním dubovým, bukovým nebo smrkovým masivem.

Rohové sedací soupravy
Rohová sedací souprava je zajímavým řešením do menšího i prostorného obývacího pokoje. Můžete ji umístit do kteréhokoli rohu místnosti. Rohové sedací soupravy se těší velké oblibě, a to z praktických i cenových důvodů.

Rozkládací sedací soupravy
Rozkládací sedací soupravy jsou zajímavým a žádaným řešením do všech malých bytů, obývacích pokojů a dalších stísněných prostor. Rozkládací sedací souprava dokáže nahradit jednolůžkovou postel, letiště i postel pro hosty.

Luxusní sedací soupravy
Luxusní sedací soupravy skvěle vyniknou v kombinaci se skleněným, dřevěným i kovovým stolem. Luxusní sedačka je vždy precizně vyrobená a propracovaná do sebemenších detailů. Vyrábí se z dřevěného masivu té nejvyšší kvality.

Sedací soupravy 3+1+1
Sedací soupravy 3+1+1 se hodí do obývacích pokojů všech velikostí. Jsou-li jejich součástí úložné prostory a dají-li se rozložit, představují zajímavé řešení do každého domu nebo bytu.

Rustikální sedací soupravy
Rustikální sedací soupravy vyrobené z kvalitního dřevěného masivu se vyznačují vysokou odolností, bytelností, stabilitou a dlouhou životností. Rustikální sedačky se hodí do bytu, domu i na chalupu, prostě do každého interiéru.

Barokní sedací soupravy
Toužíte po starožitné sedací soupravě? Hledáte takovou, která vypadá jako ze sedmnáctého století? Velké oblibě mezi lidmi všech generací se těší barokní sedací soupravy. Charakterizuje je bohaté zdobení obsahující nejrůznější motivy a ornamenty a masivní dřevěná konstrukce.

Stylové sedací soupravy
Stylové sedací soupravy v elegantním provedení rázem zútulní váš obývací pokoj. Součástí stylové sedačky by měly být pohodlné opěrky a samozřejmě nesmí chybět ani možnost dokoupení moderních kožených nebo čalouněných křesel.

Pohovky
Pohovka neboli gauč se skvěle hodí do každého interiéru. Za pohovku můžeme označit sedačku z luxusní sedací soupravy i samostatně prodávaný textilní gauč v klasickém jednoduchém provedení. Pohovka své využití nejčastěji nachází v obývacím pokoji nebo v kuchyni - jídelně.

Klasické sedací soupravy
Klasické sedací soupravy jsou oblíbeným a moderním řešením do každého interiéru. Klasické sedačky dokáží zpříjemnit váš obývací pokoj a vdechnout mu tu pravou atmosféru. Jsou vyráběny jako kožené nebo s textilním čalouněním.

Sedací soupravy 3+2+1
Sedací soupravy 3+2+1 se vyrábějí z kvalitního dřevěného masivu, který je doplněn kůží nebo textilním čalouněním. Jsou ideálním řešením do každého středního až většího obývacího pokoje.

Relaxační křesla s polohováním
V naší nabídce máme i relaxační křesla, která mají polohování zabudována přímo v křesle. 6ádné zbytečné páčky a podobně.

Sedací soupravy se dřevem
Stále oblíbený sortiment sedacího nábytku jsou sedačky se dřevem. V naší nabídce najdete velké množství tohoto nabízeného sortimentu.

Zámecké sedací soupravy - zámecký nábytek
Pro nejnáročnější zákazníky, hotely a reprezentaci firem jsme připravili velmi luxusní kategorii zámeckých sedaček. V našem katalogu najdete opravdu krásné skvosty, které jinde v ČR nenajdete.