"Proč jsou ceny italských sedaček vyšší než dnes dostupné a levnější sedačky?"


Myslím, že nemá cenu zmiňovat hlavně kvalitu sezení, materiálů, ale i ruční kvalitní práce. Abychom zodpověděli hlavní dotaz otázky, tak vám trochu přiblížíme výrobu a náklady na výrobu. Dejme si příklad, kdy sedací souprava méně náročná na výrobu trvá více jak 25 dní než dojde finální podoby. Náročnější sedačka může být ve výrobě i více než 40 dní. A zde se dostáváme k jádru věci. Je třeba připravit bytelnou konstrukci, nastříhat látkový nebo kožený potah (u koženého potahu zakreslit všechny chyby a tyto při stříhání odstranit), nařezat a připravit speciální pěny různých zátěžových stupňů. Když jsou všechny tyto postupy dokončeny, přichází samostatná výroba celé sedačky. Konstrukce se potáhne speciální látkou, jsou nastřelovány popruhy, které nesou pěny, které zaručují pohodlné sezení. Správné natažení a připevnění potahu může trvat několik dní. Záleží na obtížnosti provedení - různé záhyby atd.

Italské sedací soupravy jsou uznávané po celém světě jako jedničky v sedacím nábytku. Pokud tedy chceme mít doma vysokou a špičkovou kvalitu, musíme počítat s tím, že za kvalitu si připlatíme.
 
"Je možné nakoupit vaše produkty i na splátky"
Ano i tuto variantu náš obchod nabízí. V naší nabídce máme splátky se společností Cetelem.

"Zajišťujete dopravu nebo si musím dopravu zajistit sám ?"
I když jsou naše výrobky velmi pre3cizně zabaleny , zvolili jsme dopravu vlastními vozidly. Jsme toho názoru , že se jedná o velmi luxusní zboží , které si zaslouží velmi šetrné zacházení. Navíc neúčtujeme žádné výnosné ani jiné poplatky jak tomu je u jiných firem. Snažíme se ze všech sil nabídnout zákazníkovi ty nejlepší služby.

Poslední novinkou naší firmy je nabídka pro naše klienty : „ nevíte si rady s vaší starou sedací soupravou?“ pokud to bude opravdu nutné , můžeme vám vaší starou sedačku odvést a vy se nemusíte o nic starat.

"Jaká je kvalita vašeho zboží?"
I když je dnes velké množství zboží dovážené z Číny a podobných státu , my jsme k tomuto kroku nepřistoupili. Naším cílem není kvantita ale kvalita. Ano dnes můžete pořídit kvalitní sedací soupravy za velmi nízké ceny. Jde o to jakou životnost vám sedací souprava přinese. Je třeba si uvědomit , pokud si chci pořídit nějaké zboží a to za cenu velmi nízkou , tak je potřeba také počítat s tím , že bude na tomto výrobku snížená kvalita jak potahu , konstrukce , sedu a pohodlí.

Všechny naše výrobky jsou vyráběny v Evropské unii a vždy se jedná o ruční práci.Garantujeme výrobce s dlouholetou tradicí. Jelikož celá konstrukce - sedačky , křesla či pohovky jsou vyrobené z masivu a velmi kvalitních potahových látek od výrobců EU.

"Je vaše doprava zdarma?"
V jistém smyslu ano. Při nákupu nad 80 000,- kč doprava ZDARMA po celé ČR.

Do 200 km – 1 100,- kč
Do 500 km – 2 200,- kč
Nad 500 km – 3 300,- kč
Doprava na Slovensko je řešena individuálně.

Vzdálenost je třeba vypočítat obousměrně z našeho skladu Zbiroh.

Uvádíme příklad :
Zákazník si objedná sedací soupravu do města Brno.
Vzdálenost Zbiroh – Brno 265 km x 2 = 530 km
Cena dopravy je v tomto případě 3 300,- kč

Při nákupu nad 95 000,- kč ZDARMA po celé ČR.
Navíc neúčtujeme žádné výnosné ani jiné poplatky jak tomu je u jiných firem. Snažíme se ze všech sil nabídnout zákazníkovi ty nejlepší služby.

"Je opravdu nutné skládat zálohu na objednané zboží?"
Ano je! Každá objednávka má svoje specifikace a každý zákazník má jiné požadavky. Každá nezávazná objednávka je před objednávkou závaznou konzultována s každým zákazníkem. Zálohy ve výši 40-50% jsou našimi zákazníky akceptovány. Pro naší firmu nejsou překážkou ani jiné patinace dřeva než které máme v naší nabídce.

Defakto lze říci , že naše sedací soupravy jsou vyráběny dle vašich požadavků tudíž se jedná o výrobu na zakázku. V žádném případě se nejedná o sériovou výrobu.

"Jak dlouho po objednání sedačky musím čekat na dodání?"
Jakmile jsou dohodnuty všechny potřebné specifikace , je zákazník požádán o zaslání zálohy. Jakmile zjistíme připsání částky na našem účtu , potvrzujeme zákazníkovi přijetí platby. Od té doby běží dodací lhůta 3 – 6 týdnů. Velmi záleží na momentální vytíženosti výrobního závodu , na složitosti zakázky a na svozu z EU.

Samozřejmě pokud si zákazník zvolí možnost vidět sedací soupravu v naší vzorkovně v Praze a jsou ihned dohodnuté podrobnosti , nic nebrání tomu aby dodací lhůta běžela okamžitě.

"Je výhodnější koupit sestavu nebo mi poskytnete na pozdější dokoupení slevu ?"
V každém případě je výhodnější koupit sestavu. Můžete ušetřit až několik tisíc korun.Dá se říci že čím větší zakázka tím výhodnější cena.Nejvýhodnější jsou sestavy 3+1+1 a sestavy 3+2+1.

Toto jsou nejčastěji kladené otázky našich zákazníků. Pokud jste ve výše zmíněných větách nenašli odpověď na Vaši otázku, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.