0,- Kč Košík| |

Dvoumístná sedačka Alano

Dvoumístná sedačka Alano disponuje výsuvnou funkcí zadních opěrek pro ještě lepší a pohodlnější sezení. Zadní opěrku jen stačí ze spodu chytit a posunout o 16cm nahoru. Tím vám pohovka poskytne perfektní oporu hlavy i zad. Pohovka vyčnívá svou dvoubarevnou kombinací kůže a moderním stylem, který se jistě hodí do každého moderně a minimalisticky zařízeného, světlého či tmavého pokoje. 

Můžete si ji nakombinovat i jednobarevně a v odstínech, které vyniknou ve Vašem interieru. Její kostra je tvořena silnou dřevotřískou a nohy, které podtrhují její minimalistický vzhled, jsou vyrobeny z kovu. Jak vidíte na obrázku, boční polstrované opěrky a spodek sedačky jsou čalouněny šedivým odstínem kůže, sedáky spolu se zadními polštáři jsou čalouněny látkou růžového odstínu. Na Vašem citu je výsledná barevná kombinace.
 

Cena prvků sedací soupravy

Dvojpohovka v. 81 (97) cm x d. 164 cm x hl. 97 cm
Kožené provedení60 200,- Kč
Látkové provedení57 500,- Kč
Podnožka v. 44 cm x d. 75 cm x hl. 55 cm

Dostupnost: Do 6 - 8 týdnůZáruka: 24 měsíců

Volba je na vás. Z našeho vzorníku si můžete vybrat z velké škály látek i kůží anebo si látku chcete dodat sami? Upřednostňujete-li pravou kůži, lze si vybrat z tří kvalit kůží. Studí Vás kůže? Máme pro Vás Alcantaru. Alcantara se používá také na autosedačky. Je příjemná na dotek, nestudí a připomíná broušenou kůži (mikrosemiš).

Model Alano můžete pořídit v těchto variantách:

Zhotovení z polyuretanové pěny o objemové hmotnosti:

  • sedací část
  • opěrná část
  • opěrky na ruce