Vítáme Vás.

Tuto stránku jste pravděpodobně otevřeli, neboť se blíží vánoce, narozeniny či výročí svatby? 

A je to tu opět. Vymyšlíte, jakým nápaditým dárkem překvapíte svoji milovanou? Všichni to známe: poukaz na masáž, poukaz na kosmetické služby, na welnes pobyt nebo snad nějaký dárkový poukaz na jiný zážitek?
Letos to zkuste jinak. Překvapte tentokrát něčím z čeho bude mít radost na několik dalších let a bude ji připomínat významný den ve vašem společném životě.

Vidíte tu situaci se mnou? Nejlepší kamarádka přijde na navštěvu a říká "jé vy máte novou sedačku"? A co myslíte, že Vaše žena odpoví? Dostala jsem ji od manžela k výročí, vánocům, k narozeninám... Nadšeně bude vyprávět, jak jste ji udělal velikou radost. 

Naše dárkové poukazy na sedací soupravy, jsou pro tuto situaci právě stvořené. 

U nás si můžete vybrat dárkový poukaz na sedací soupravu a vůbec nemusíte mít vybraný model.

Stačí, že se Vám naše sedačky líbí. Obdarovaná nebo obdarovaný pak k nám může přijít, vybrat si model a jakkoliv jej nakonfigurovat. Ať již se bude jednat o samostatnou dvojpohovku a křeslo, jakkoliv složitou rohovou sedací soupravu nebo sedačku do U. 
Obdivujete už dlouho elektrické polohování nebo naopak využijete lůžko pro přespání návštěvy?  Vše si vyberete: barevné provedení, potahový materiál i tvrdost sezení si může jakkoliv přizpůsobit a vybrat později.  

Dárkový poukaz na látkovou nebo koženou sedací soupravu? Vše v mnoha stylech, odstínech, vzorech i barvách.

Překvapte nevšedním dárkem, který si můžte spolu s drahou polovičkou jakkoliv dokončit a dovybrat.  Maximálně Vám pomůžeme s vyběrem.
Můžete si také sjednat termín i ve dnech, kdy je zavřeno. Budeme se věnovat jen Vám. Stači zavolat na číslo: 602 649 611 a upřesnit den a hodinu, která Vám vyhovuje.

Vždy když dodáme novou sedací soupravu děláme radost, pojďme ji udělat společně.

Proč dát sedačku jako dárek? 

Pro mnoho z nás je to místo, kde ve svém volnu trávíme hlavně v chladných měsících nejvíce času. Scházíme se zde, povídáme si, díváme se na televizi, hrajeme si s dětmi, odpočíváme... Tak proč ne dárek na mnoho dalších let. 

Tyto jedinečné dárkové poukazy Praha, dárkové poukazy pro ženy a dárkové poukazy pro muže, promění Váš významný den v roce na jedinečnou radost. Jaká bude jejich cenová výše nebo případná diskrétnost záleží jen na Vás. Můžete si zvolit poukaz s plně zaplacenou sedací soupravou.

Pro dárkové poukazy pište na: obchod@isedacky.cz  nebo zavolejte: 602 649 611.