Jak velkou radost chcete udělat své druhé polovičce? Bavíte se o nové sedačce již nějaký čas? Prekvapte. Tuto stránku jste pravděpodobně otevřeli, neboť se blíží vánoce, narozeniny či výročí svatby ěi seznámení? 

Naše dárkové poukazy na sedací soupravy, jsou pro tuto situaci právě stvořené. 

je to tu opět. Vymyšlíte, jakým nápaditým dárkem překvapíte svoji milovanou? Všichni to známe: poukaz na masáž, poukaz na kosmetické služby, na welnes pobyt nebo snad nějaký dárkový poukaz na jiný zážitek?
Letos to zkuste jinak. Překvapte tentokrát něčím z čeho bude mít radost na několik dalších let a bude ji připomínat významný den ve vašem společném životě. 

Vidíte tu situaci se mnou? Nejlepší kamarádka přijde na navštěvu a říká "jééé vy máte novou sedačku"? A co myslíte, že Vaše žena odpoví? Dostala jsem ji od manžela k výročí, vánocům, k narozeninám... Nadšeně bude vyprávět, jak jste ji udělal velikou radost. 

U nás si můžete vybrat dárkový poukaz na sedací soupravu a vůbec nemusíte mít vybraný model.

Stačí, že se Vám naše sedačky líbí. Obdarovaná nebo obdarovaný pak k nám může přijít, vybrat si model a jakkoliv jej nakonfigurovat. Ať již se bude jednat o samostatnou dvojpohovku a křeslo, jakkoliv složitou rohovou sedací soupravu nebo sedačku do U. Pro manžela můžete vybrat skvělé polohovací křeslo do kanceláře nebo k televizi. 
Obdivujete už dlouho elektrické polohování nebo naopak využijete lůžko pro přespání návštěvy?  Vše si vyberete: barevné provedení, potahový materiál i tvrdost sezení si může jakkoliv přizpůsobit a vybrat později.  

Dárkový poukaz na látkovou nebo koženou sedací soupravu? Vše v mnoha stylech, odstínech, vzorech i barvách.

Překvapte nevšedním dárkem, který si můžte spolu s drahou polovičkou jakkoliv dokončit a dovybrat.  Maximálně Vám pomůžeme s vyběrem.
Můžete si také sjednat termín i ve dnech, kdy je zavřeno. Budeme se věnovat jen Vám. Stači zavolat na číslo: 602 649 611 a upřesnit den a hodinu, která Vám vyhovuje.

Vždy když dodáme novou sedací soupravu děláme radost, pojďme ji udělat společně.

Proč dát sedačku jako dárek? 

Pro mnoho z nás je to místo, kde ve svém volnu trávíme hlavně v chladných měsících nejvíce času. Scházíme se zde, povídáme si, díváme se na televizi, hrajeme si s dětmi, odpočíváme... Tak proč ne dárek na mnoho dalších let. 

Tyto jedinečné dárkové poukazy Praha, dárkové poukazy pro ženy a dárkové poukazy pro muže, promění Váš významný den v roce na jedinečnou radost. Jaká bude jejich cenová výše nebo případná diskrétnost záleží jen na Vás. Můžete si zvolit poukaz s plně zaplacenou sedací soupravou.

Pro dárkové poukazy pište na: obchod@isedacky.cz  nebo zavolejte: 602 649 611.