Provedení a možnosti luxusní sedačky Babylon

Luxusní sedačka Babylon dodáváme jako velkou dvojpohovku (250cm) , menší dvojpohovku (190cm) a křeslo. Obě dvojpohovky mají vždy jen dva sedací polštáře. Vždy jsou tyto dva polštáře zvětšené a nebo zmenšené, tak aby vyhovovyly těmto dvojpohovkám. Jejich design tek není ničím narušován. Precizní prošití a lemování područek jsou mimořádně zajímavé. Vše je 

Bybylon je luxusní kus sedacího nábytku, který pozvedne místo kde se scházíte na novou úroveň. Pojďte si vyladit barvy potahových materiálů dle Vašeho interiéru tak, aby vaše nová luxusni sedacka byla skvostem na která se pokaždé rádi podíváte. 
Tím že je sedací souprava až k zemi odpadá i úklid pod touto sedačkou. Zlatý sokl podtrhuje tento luxus. 

Přemýšlíte i o tom jestli je možné do této luxusnisedacky instalovat lůžko k občasnému přespání?  Ano lze do obou velikostí dvojpohovky. 

Kostra sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou a kovovými nožičkami.

Velkou luxusní sedací soupravu Babylon
můžeme očalounit našimi italskými látkami, kůžemi i imitací kůží.  V našich vzornících najdete spoustu barev a odstínů. Vyzkoušejte látku, která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. 

Sedací soupravu Babylon můžete pořídit v těchto variantách:

  • látkovém provedení a koženém provedení
  • dvojsedačku ve 2 rozměrech i jako křeslo
  • se zárukou 24 měsíců
  • Luxusní sedačka Babylon - velké foto
  • s lůžkem uvnitř k občasnému přespání


Luxusní sedačku Babylon Vám přivezeme domů

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme