0,- Kč Košík| |

Malá rohová sedací souprava Janka

Malá rohová sedací souprava Janka šedá, navržená do tvaru L, nabízí velký komfort, a to pomocí funkcí nastavitelných opěrek zad, hlavy, a navíc také nohou. Dřevěná kostra, která je ručně vyrobena z masivního buku, zaručuje sedací soupravě kvalitu a dlouhodobou životnost. V mechanických částech, se kterými se dá manipulovat, je pohovka tvořena kovem.

Pohovka je velice pohodlná, a to díky svým měkkým sedákům a polstrovaným zadním opěrkám, které poskytnou vám a především vašim zádům velice příjemnou oporu. Malá sedací souprava Janka vyniká moderním vzhledem a hodí se do světlých místností s dřevěnou podlahou i dlažbou. Sedací soupravu můžete zvolit i v jiných barevných kombinacích. Například ve tmavších barvách, aby se skvěle hodila i do tmavě zařízených místností. Stačí si vybrat. Navíc si můžete také zvolit pravé či levé provedení, to záleží na vás.

Cena prvků sedací soupravy

Sestava do L v.106 cm x d. 249 cm xhl. 209 cm
Kožené provedení122 270,- Kč

Dostupnost: 4 - 7 týdnůZáruka: 24 měsíců

Malou sedací soupravu Janka si můžete nechat očalounit kůží či látkou v různých barvách, nebo si látku dodat sami. Je to na vás. Z našeho vzroníku si jistě vybere i nejnáročnější klient. Navíc si lze nechat malou sedačku exkluzivně zhotovit v buvolí, anebo také hovězí kůži. Masivní dřevěná kostra a nohy sedací soupravy si můžete nechat zhotovit v úpravě do krémové, stříbrné či zlaté barvy, navíc také do vzoru hnědého moření různých odstínů.

Model Janka můžete pořídit v těchto variantách:

Zhotovení z polyuretanové pěny o objemové hmotnosti:

  • sedací část - kg/m3
  • opěrná část - kg/m3
  • opěrky na ruce - kg/m3