Provedení látkové sedací soupravy Ginko

Tato sedací souprava je k dispozici jako dvojpohovka ve třech rozměrech 162cm, 182cm, 202cm a také křeslo o rozměru 103cm. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu.

Pokud máte rádi sedací soupravu se zajímavým prošitím, tato je pro Vás ta pravá. Sedací souprava se dodává na nožičkách takže uklízenípod sedací soupravou je snadné, pokud máte raději na vysávání domácího robota vzhledem k vysokým nožičkám nebude mit problém pod pohovku zajet a uklidit. 

Kdo má rád jemnou látku s výrazným prošitím tomu tato sedací souprava jistě bude vyhovovat. Její jednoduchá elegance vynikne v celém interieru. Nechte se relaxačním mechanizmem vyvézt a odpočíňte si na maximum. 

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou a kovovými nožičkami.

Ginko si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských potahových látek. Pokud upřednostňujete kůži v našich vzornících najdete spoustu barev. Nebo vyzkoušejte látku která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. U nás si vybere každý. 

Látkovou sedací soupravu Ginko si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava látkové sedací soupravy Ginko

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme