0,- Kč Košík| |

Pohodlné sedací soupravy

Pro každého má být sedací souprava v první řadě pohodlná. U moderních sedacích souprav si můžete vybírat ze tří tvrdostí sedacích polštářů.

Stylové sedačky se dřevem mají na výběr ze dvou. Každý si proto najde svoji optimální tvrdost.

Nesmí se opomíjet fakt, že sedačku, kterou chcete měnit má již sedák za ta léta opotřebený a Vám se zdá nové sezení vždy o trochu tvrdší. Je proto dobré posezení vyzkoušet i na nějakou chvilku a počkat na pocity co Vám řekne Vaše tělo. Kupujete si přece jen společníka na dalších několik let.


Proč pohodlí na prvním místě?

Budete zde přece jen trávit Váš volný čas, hezké chvíle s rodinou, přáteli... Nikdo nechce po chvilce sezení začít přesedat, kroutit se nebo aby jej rozbolela záda. Chcete si to užít. Proto by sezení mělo být maximálně pohodlné a odpočinkové. Velký podíl na tom jak se budete cítit mají i potahové materiály. Hodně z nás se vrací k tomu co měli, ale zároveň jsou mezi námi i ti co chtějí zkusit něco jiného.

Na výběr nemusí být jen látka nebo kůže. Je spousta ověřených materiálů, které vypadají jako kůže, jsou však látkou. Nemám teď na mysli Eko kůže. Jedná se o látku, která vypadá na pohled jako kůže a je pokaždé "teplá". Ano to je její hlavní výhoda. Nechte si tyto materiály od nás ukázat a předvézt.