0,- Kč Košík| |

Polštářové sedací soupravy

jedním ze způsobů jak sladit celý interiér je za pomoci polštářů. Podívejte se pozorně na různé návrhy předních návrhářů interierů. Často používají barevné spojení závěs v jídelně - polštářek na sedací soupravě v obýváku. Přehoz přes postel nebo malé polštářky na posteli - závěs. Vypozorovali jste to? Našli jste další kombinaci? Jak to je na chodbách? Opět třeba jen stejně barevný polštářek v menší velikosti jako na sedací soupravě, čalounění na chodbě... Toto jsou ty jednoduché postupy jak si rychle oživit stávající interier

A když mám polštářovou sedací soupravu o to víc možností je. Každá strana polštáře na sedací soupravě může být z jinak tónované látky. Jedna tmavší, druhá světlejší, další polštáře ve stejné barvě jako sedací souprava... A pak jen dle nálady otočit nakombinovat polštáře tak, jak to zrovna ten den cítím. Vaše návštěvy budou překvapené jakého efektu se dá docílit.

Může být vaše sedací souprava vyrobena z polštářů? Ano. V nabídce máme hned několik modelů i moderních, které vypadají jako by byly polštáře sešité k sobě nebo se sedí na polštářích plněných opravdovým peřím.