0,- Kč Košík| |

Sedací souprava do U 320 cm

Délka jedné strany 320 cm je dostačující na pohodlnou sedací soupravu do U. Na tuto sedací soupravu se vejde i větší rodina a každý bude mít velkorysý prostor k sezení. 

Je spousta možností, jak sedačku nakonfigurovat. Pokud máme obývací pokoj a jídelnu jako jeden velký prostor, můžeme správnou volbou prvků tyto prostory oddělit nebo naopak zachovat. Záleží jaký máme s místnostmi úmysl. Dlouhá strana je jasná, po celé délce zádová opěradla. Na boční straně účka můžeme mít například lenošku nebo poloostrov. Pokud použijeme tyto prvky, otevřený prostor nám zůstane zachován.

Chceme-li naopak prostory oddělit, použijeme vždy prvky se zádovými opěradly, zakončené područkami na obou stranách. Jen na Vás záleží, jak tento prostor budete konfigurovat, na nás je poradit Vám, aby výsledek byl dokonalý. 

Jaký potahový materiál si vyberete? Látkový potah? Je příjemně teplý a nědo si nedokáže jiný materál na své sedačče ani představit. Máte rádi mikroplyše, alcantaru a podobné materály? Máme, přijďte si vybrat barvu a osahat hebkost těchto materálů. Pokud se poohlížíte po kůži a vadí Vám její studenost, máme v nabídce novinku, která tyto vlastnosti nemá. Za všech okolních teplot je teplá jako látka a přitom na pohled vypadá jako kůže. Chcete na vaši sedačku kůži? V nabídce máme mnoho barev.