0,- Kč Košík| |

Sedací soupravy imitace kůže

proč si chceme koupit imitaci a ne pravou kůži? Někoho k tomu vedou morální důvody, někdo měl látkovou sedací soupravu a chtěl by kůži, ale vadí mu, že kůže je po usednutí studená... Těch důvodů může být samozřejmně víc.

Máme pro Vás skvělou zprávu. V nabídce je u nás materiál, který vypadá jako kůže e není to kůže. Je to látka. Nejedná se prosím o žádnou EKO kůži, která se stále používá. Setkávám se s tím, jak sedací soupravy s eko kůží měníme. Eko kůže se vydroluje a odpadává. Náš materiál je jiný. Je to látka, do které se "vyrazí" struktura kůže. Největší výhodou je, že je za všech okolností teplá. Ano, není tam po usednutí holým tělem na sedací soupravu pocit chladu. Na pohled nerozeznáte rozdíl od kůže, teprve když látku otočíte, vidíte, že to není kůže.

Tento materiál navíc velice dobře vypadá a návštěva, která k Vám přijde ještě ve dveřích řekne "Máte novou koženou sedačku?" Rádi Vám tento materiál předvedeme a necháme osahat. Odstínů je na výběr také několik, takže "naladit" barvu na Váš interier nebude problém. A na kterou sedací soupravu jej dát? Téměř jakoukoliv - výběr je na Vás.