0,- Kč Košík| |

Kožená sedací souprava Napoleon sestava 3+1+1

Exklusivní sedací souprava Napoleon v koženém provedení a klasickém tvaru si vás získá na první pohled. Jedná se o kvalitně a moderně zpracovanou sedací soupravu vyrobenou ve francouzském stylu. Sedačka je výrazná a dominantní, věrně kopíruje nábytek z dob Napoleonovy slávy. Sedací soupravu vám nyní představujeme v provedení 3+1+1, které vynikne v každém prostorném interiéru. Luxusní kožené sedačce Napoleon dominují prostorná a pohodlná sedadla i ručně vyřezávané zdobení, které se nachází v její vrchní a spodní části. Pevná konstrukce se stará o dlouhou životnost a stabilitu. Sedací soupravu Napoleon v kombinaci 3+1+1 tvoří moderní kožená troj pohovka a dvě pohodlná křesla.


Cena prvků sedací soupravy

Dostupnost: 3 - 6 týdnůZáruka: 24 měsíců

Sedačku můžete umístit do jedné místnosti nebo ji rozdělit na více částí po své domácnosti. Samozřejmě k ní také můžete dokoupit dvoj pohovku, taburet a další příslušenství. Na výběr máte z celé řady barevných odstínů a vzorů, které se postarají o dokonalé sladění s vaším interiérem.

Konkrétní barvy, ve kterých sedačku Napoleon nabízíme, najdete v našem vzorníku látek a kůží číslo 1. Vzorník jsme navíc nově rozšířili o nadčasové odstíny, které věrně imitují starší kůži.