0,- Kč Košík| |

Rozkládací gauč 180x200

pohodlná velikost matrace pro přespání dvou dospělých je 180×200 cm. Je několik variant těchto gaučů. Můžete mít téměř jakýkoliv gauč z naší nabídky a uvniř odpovídající velikost lůžka. Jen na Vás záleží, který design si vyberete.

Rozkládání takového gauče je velice jednduché. Stačí sundat sedací polštáře a vytáhnout lůžko směrem nahoru a dopředu. Pak se mechanizus dvakrát překlopí dopředu a lůžko je připravené ke spánku. 

Další variantou jsou gauče určené k trvalému spaní. Zde nemusíte nic sundavat ani snímat. Uchopíte zádovou opěrku nebo madlo, které je zastrčené v mezeře mezi opěrnými polštáři a zatáhnete směrem dopředu. Odklopí se první část, překlopíte, druhá a ještě jednou a lůžko je připravené. Vše je jednoduché a velice rychlé. Stačí 15 vteřin a lůžko je připraveno na spaní.

Prostěradlo a tenkou deku můžete nechat uvnitř. Složíte ji i s nimi,  takže příští rozkládání a příprava lůžka bude ještě rychlejší a pohodlnější

A jaký materiál si vyberete? Kůži, látku, nebo zcela nový materiál - imitaci kůže? Rozhodnuti už možná jste, ale viděli jste všechny potahové materiály? Kupujete si totiž společníka na příštích třeba i 10let a to se vyplatí dobře se rozhodnout.

Už se těšíte na Váš nový gauč? Prohlédněte si některé z našich modelů: