Parametry luxusní pohovky Glide

Luxusní pohovka Glide je k dispozici jako dvojpohovka ve třech rozměrech 167cm, 187cm, 207cm a také křeslo o rozměru 110cm. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak, aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu.

Pokud hledáte sedací soupravu na které se bude nejen perfektně sedět, ale i ležet toto je jedna z mnoha našich sedaček, na které budete rádi odpočívat. Sedací souprava je na nožičkách a proto i úklid bude nenáročný. 

Přijďte si osahat naše jemné látky, které na sedací soupravu můžete použít. Barvu si zajisté také vyberete, stačí mít představu a nebo si nechte od nás poradit.  Odpočívejte s příplatkovým relaxačním mechanizmem, každý na té své straně a uvidíte, že i na docela malém místě se dá relaxovat ve dvou. Každý bude mít svůj velkorysý prostor. 

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou a kovovými nožičkami.

Glide si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských potahových látek. Pokud upřednostňujete kůži v našich vzornících najdete spoustu barev. Nebo vyzkoušejte látku která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. U nás si vybere každý. 

Látkovou sedací soupravu Glide si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava pohovky Glide

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme