Vaše malá rohová sedací souprava PRAYO může mít i jiné rozměry.
Zadejte si poptávku s tím co potřebujete např. roh 250×160cm s jedním polohovacím místem + křeslo. Připravíme nabídku přesně pro Vás.

Malá rohová sedačka Prayo je stvořená pro malé byty a malé místnosti.

Dodáváme ji v provedení podnožka, křeslo, dvojpohovka ve třech rozměrech a také jako rohové sedací soupravy do L a rohové sedací soupravy do U. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak, aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu. 

Do křesla, dvojpohovky i rohových sedacích souprav dodáváme s elektrickým polohováním. Tlačítkem na boku sedací soupravy si položíte sedačku do nejpříjemnější polohy a přizpůsobíte podhlavník.  
Sedací soupravu si můžete maximálně přizpůsobit svému designu. Chcete barevnou sedačku nebo jen v jedné barvě? 

Potřebuje uložit návštěvu k přespání? Malou rohovou sedačku Prayo můžete mít s lůžkem uvnitř. V tomto případě je pořeba se smířit s tím, že nemohu mít elektrické polohování. Obě věci do malé rohové sedačky instalovat nedokážeme. 

Kostra sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou a kovovými nožičkami.

Malou rohovou sedačku Prayo si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských potahových kůží a látek. V našich vzornících najdete spoustu barev a odstínů. Vyzkoušejte látku, která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. 

Malou rohovou sedačku Prayo si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme