0,- Kč Košík| |

Sedací souprava do U 400 cm

Sedací soupravy do U si pořizujeme v těch případech, pokud máme velké místnosti a přebytek prostoru. Velká rodina se zde může sejít, všichni mají velkorysý prostor k sezení a odpočinku.

Naše sedací soupravy mají předdefinované prvky. Z těch je možné složit požadovný rozměr 400cm na jedné straně a na druhé záleží, kolik prostoru máme. V případě, že nejsme příliš limitováni, dokážeme vytvořit velkorysou sedačku.

V případě spojených jídelen a obývacích pokojů tyto sedací soupravy oddělují prostor na dva samostatné. Chceme-li tento prostor zachovat otevřený, můžeme stranu sousedící s jídelnou zakončit lenoškou nebo poloostrovem a protilehlou stranu sedáky. Tím toto otevřené spojení prostorů zůstane zachováno. 

A jaký potah preferujete. Kůži, která se snadno udržuje? Její náhrada? Nyní nemyslím eko kůži, ale úplnou novinku. Jeho výhodou oproti kůži je teplo za jakékoliv okolní teploty. Jste zvyklí na látku a chcete v této tradici pokračovat? Náš výběr je opravdu velmi široký ať již se jedná o barvy nebo materiál.