0,- Kč Košík| |

Sedací soupravy: vytříbený styl, luxusní design a nejvyšší kvalita

Sedací soupravy mají své neodmyslitelné místo ve všech interiérech. Ať už jde o domácnost, pracovnu, či kancelář, sedací souprava udává celkovou atmosféru celé místnosti. Jedná se o dominantní prvek, který zásadním způsobem ovlivňuje styl a design celé místnosti.

Pokud sháníte velký výběr kvalitních sedaček, jste na správném místě. U nás naleznete kvalitní sedačky v perfektním provedení, které vám nabídnou komfortní požitek ze sezení. Její výběr není jednoduchý a rozhodně je důležité správný výběr sedací soupravy nepodcenit.

Abyste měli lepší přehled o naší nabídce, rozhodli jsme se pro vás připravit tuto kategorii, kde máme přehled všech sedacích souprav v naší nabídce.Chtěli byste pomoci s výběrem? Máme pro vás několik nápadů, jakou sedačkou si vybavit svůj interiér. Doufáme, že vám naše rady usnadní výběr.

Sedací soupravy: Jaká se hodí k nám?

Klasická sedací souprava, nebo rohová?

Zde jsou pozitiva i negativa celkem jasné. Rohová sedací souprava nabízí více místa k sezení a hodí se zejména tam, kde ji bude využívat početnější skupina. Nevýhodou rohové sedací soupravy je ovšem větší náročnost na prostor. V menším prostoru je jasnou volbou klasická sedací souprava, pro dva či tři lidi, kterou doplníte o křesla (např. pro návštěvy)

Potřebujeme rozkládací sedačku?

Nad touto otázkou je třeba se před pořízením určitě zamyslet. Rozkládací sedačky nabízejí velikou výhodu pro návštěvy. Během chvíle jí lze proměnit v komfortní lůžko, kam můžete svojí návštěvy uložit. Bohužel z hlediska designu jsou limitovány svojí praktičností. Pokud chcete sedačku využívat i jako lůžko, je třeba s tímto nedostatkem počítat.

Kůže, nebo čalounění?

Kožené sedačky se vyznačují temperamentem určitého smyslu pro styl a luxus. Působí majestátně v interiérech, které se nesou v tradičním duchu a společné s nábytkem z masivu vytváří symbiotickou kombinaci. Ačkoliv si většina myslí, že je kůže nudná, v naší nabídce naleznete sedačky ve všech různých barevných variantách, které perfektně sednou do jakéhokoliv prostoru.

Čalouněné sedačky zpravidla nedosahují takové kvality (co se týče materiálu). Ale i tak se mohou stát velice zajímavou zdobností ve vašem interiéru. Dalším důležitým aspektem, podle kterého byste se měli rozhodovat, je i to, jaká látka je pro vás nejpříjemnější.

Proč si pořídit sedací soupravu od nás?

  • 10 let záruky Našim produktům věříme a proto jsme si jisti, že vám sedačka od nás vydrží v nádherném stavu až 10 let!

  • Fungujeme od roku 2005 Již přes 10 let se věnujeme prodeji sedaček. Pod našima rukama prošlo několik stovek různých sedaček a dokážeme přesně určit, která je kvalitní a která ne.

Informační servis Potřebujete poradit? Od toho nás máte. Poradíme vám, jaká sedací souprava je pro vás nejvhodnější. Stačí nám napsat na e-mail.