0,- Kč Košík| |

Sedací souprava: ústřední prvek interiéru

Design sedacích souprav

Sedací souprava Madison: moderní desing a velkorysé proporceSedací souprava je dominantním prvkem desingu interiéru. Při jejím výběru se typicky spolehněte na sladění se stylem interiérů. Pokud ovšem víte, co děláte, můžete se na pustit i do fúze stylů. iSedačky.cz Vám nabízí pestrou škálu stylových pojetí:

Italský původ: záruka precizního zpracování

Itálie je sedacím soupravám tím, čím je Švýcarsko hodinkám. Tedy nejen zemí původu, ale zároveň puncem kvality, odvoláním se dlouho tradici a léty precizované způsoby výroby.

Soupravy iSedačky.cz jsou zhotovovány na zakázku. Výroba každého kusu trvá několik týdnů a vyžaduje mnoho hodin lidské práce, včetně ručního zpracování detailů, čalounění a vyřezávání dřevěných prvků. Viditelné dřevo je typicky masivní buk – útroby pohovek a křesel ukrývají masivní buk, topol a jedli. Jen na tvarované plochy (charakteristicky u moderních souprav) se používá silnostěnná dřevotříska místo nepřizpůsobitelného masivu.

Tvrdost polstrování sedacích souprav

Sedací poštáře, opěrky zad i područky vyplňuje vysokoobjemový polyuretan. Běžně se nabízí až ve 3 tvrdostech. A navíc lze volit na každém z prvků zvlášť. Sedací souprava se tak zcela přizpůsobí Vaší představě o ideálním sezení

Potahy: luxusní látky a kůže z Itálie

Sedací soupravy mnohdy zcela určuje potah. Zvlášť potah dobře zvolený. Na iSedačky.cz si vyberete z široké nabídky italských kůží (hovězích a buvolích), imitací kůže, látek a nanotextilií, které vynikají užitnými vlastnostmi.

Sedací soupravy z nabídky iSedačky.cz