0,- Kč Košík| |

Sedačka Chesterfield

Sedačka Chesterfield jejíž historie sahá do poloviny 18. století, kdy byla navržena tak, aby umožňovala pánům sednout si, aniž by si pomačkali své obleky. V průběhu let si získala popularitu jako elegantní sedačka v nejbohatších salonech. Dnes, běžně známá jako jedena z nejmódnějších kusů nábytku, může také obohatit váš domov svým klasickým kouzlem.

Trochu luxusu ve vašem obývacím pokoji

Ve své jedinečné a rozeznatelné podobě dodá sedačka Chesterfield trochu luxusu každé místnosti, ve které se nachází. Díky čalouněným zádům jej můžete umístit kamkoli v obývacím pokoji, což z něj činí dekorativní prvek interiéru. Výrazná zaoblená ramena a stylové prošívání zajišťují dokonalou rovnováhu nadčasového designu a pohodlí. V kombinaci s precizní povrchovou úpravou a nejkvalitnějším čalouněním dodá sedačka vašemu obýváku elegantní záři.

Vylepšené pohodlí

Tradiční sedačka Chesterfield je nejen sofistikovaným dekorativním prvkem v místnosti, ale také pohodlnou pohovkou. V naší nabídce najdete sedací soupravy pro dvě a tři osoby, do kterých se pohodlně vejde větší rodina. Díky širokému posezení a silně polstrovaným polštářům vás sedačky Chesterfield zvou k pobytu a trávení času se svými blízkými.

Nadčasový design s nádechem modernosti

Když se ikonický design v jeho klasické podobě setká se současným designem, vznikne kus nábytku, který je přístupný všem. Pokud jste milovníky tradice, najdete sedačku Chesterfield vyrobenou z vysoce kvalitní pravé kůže. Pokud hledáte klasickou eleganci s moderním nádechem, vyberte si pohovku z eko kůže. Sedačka Chesterfield nabízí nejen nejlepší životnost, ale také dodává útulnost každému interiéru. K dispozici v různých variantách, barvách, designu nebo provedení sedačky Chesterfield jdou nad rámec současné módy a mohou být stylizovány mnoha způsoby.