0,- Kč Košík| |

Hnědá rohová sedací souprava

dejte hnědou barvu do interieru a než se nadějete mnozí ji odmítnou, protože je nevýrazná, nudná... což jsou stereotypy spojené s hnědou barvou. Ale věřte tomu nebo ne má se za to že hnědá barva vytváří zdravý pocit spojení se zemí, uzemnění. Kromě toho hnědá barva znamená stabilitu, strukturu a podporu. To jsou mimo jiné prvky, které by měly být obsažené v každé rodině. Tak proč nemít doma hnědou sedací soupravu? 

Hnědá barva působí na mysl a tělo vytvářením pocitů zdraví, stejně jako útulných pocitů relaxace a tepla. V psychologii barev je hnědá upřímná, ryzí. Je smyslná, citlivá a teplá, obklopuje člověka pocitem klidu a pohodlí. Hnědá barva uklidňuje emoce a vytváří bezpečné „útočiště“ před každodenními stresy vnějšího světa, v nichž lze uvažovat a řešit problémy. Tak proč se v podvečer nesejít na Vaší hnedé sedací soupravě a nevyřešit všechny problémy všedního dne. Vše se uklidní a uvidíte, jak i velký problém má schůdné řešení.

Hnědé rohové sedací soupravy můžete mít v látce, imitacích kůží které jsou látkou a samozřejmně v hovězích kůžích. Z tak široké nabídky si určitě vyberete Váš odstín hnědé.

A kterou rohovou sedací soupravu vybrat? Začněte okem, vyzkoušejte si ji, změřte si maximální prostor a začleňte do toho případně dveře. Rádi Vám pomůžeme hnědou rohovou sedací soupravu nakonfigurovat a doplnit případně o relaxační místo, lůžko nebo podnožku.