Rohová sedací souprava OPIUM může mít i jiné rozměry.

Zadejte si poptávku s tím co potřebujete např. roh 250×160cm + křeslo. Připravíme nabídku přesně pro Vás.

Velká rohová sedačka Opium s peřím 

je k dispozici jako dvojpohovka ve třech rozměrech 163cm, 183cm, 203cm a také křeslo o rozměru 104cm. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak, aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu.

Preferujete rohové sedací soupravy? Sedací soupravu Opium s peřím dodáváme v levém i pravém provedení.
Máte rádi látkové sedací soupravy, líbí se Vám design sedací soupravy a chcete odpočívat v maximálním komfortu? Sedací souprava Opium ta pravá volba. 

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou a kovovými nožičkami.

Opium si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských potahových látek. Pokud upřednostňujete kůži v našich vzornících najdete spoustu barev. Nebo vyzkoušejte látku která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. U nás si vybere každý. 

Sedací soupravu Opium si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava rohové sedací soupravy Opium

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme