Sedací souprava Praha je k dispozici  

jako dvojpohovka ve třech rozměrech 163cm, 183cm, 203cm a také křeslo o rozměru 107cm. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak, aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu.

Máte raději rohové sedací soupravy? Sedací soupravu Praha dodáváme také jako rohovou sedací soupravu. 
Všimněte si zpracování polohování. Třetí díl který podpírá část nohou u kotníků se otevírá až v té chvíli, když potřebujete téměř ležet. Vaše nohy jsou tak v celé délce podepřeny a vy můžete odpočívat. Nemáte nepříjemný pocit a nic Vás netlačí. Na druhou stranu sedací souprava Praha působí vzdušně a i uklid pod touto sedací soupravou je pohodlnější. 
Chcete dvoubarevnou sedací soupravu nebo jen v jedné barvě? Je to Vaše volba. Elegantní chromované nožičky jen podtrhují nadčasovost této sedací soupravy. 

Potřebuje občas někam uložit návštěvu? Sedací soupravy Praha můžete mít s lůžkem uvnitř. V tomto případě je pořeba smířit se s tím, že nemohu mít elektrické polohování. Obě věci do dvojpohovky instalovat nedokážeme. Pokud však budete mít rohovu sedací soupravu Praha a bude dostatečně velké ano, tam může být polohování a také lůžko lůžko.  

Kostra sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou a kovovými nožičkami.

Sedací soupravy Praha si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských potahových látek a kůží. V našich vzornících najdete spoustu barev a odstínů. Vyzkoušejte látku, která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. 

Sedací soupravu Praha si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava sedací soupravy Praha

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme