Parametry a detaily provedení rozkládací sedačky Donna

Jednoduchost a rychlost jsou hlavní a obrovské výhody rozkládací sedačky Donna. Výška matrace je 14cm!!! Pokud vezmeme do úvahy že lůžka v sedačkách na občasné přespání mají kolem 8cm je výška matrace u tohoto modelu excelentní. Je to pravý parťák pro začínající teneagery nebo samostatně žiící osoby či páry v malých bytech nebo místnostech.

Rozkládací sedačku Donna si můžete pořídit v jemné italské kůži. Imitaci kůže, která je látkou a odpadá často uváděná nevýhoda kůží - je teplá za každého počasí. Pokud chcete látku ta je samozřejmostí a v našem vzorníku jich najdete opravdu velké množství. 

Rozkládací sedačku Donna nabízíme vždy v provedení se dvěma místy nebo statické křeslo. To neznamená, že velká dvojpohovka je malá. Vše je podřízeno designu. Vychází se vždy z šířky matrace: 160, 140, 115, 100 a 75cm×délka 195cm. 

Sedačka Donna může být dovybavena:
- Matrací s pamětí
- Kapsičkovou pružinovou matrací
- Matrací Latex s paměťovou pěnou
- Úložnou podnožkou

 Rozkládací sedačku Donna si můžete pořídit v těchto variantách:

Doprava rozkládací sedačky Donna

Sedací soupravu včetně příslušenství Vám dopravíme sami. Díky tomu si můžete být jisti perfektním stavem dodávky. Vše pečlivě zabalíme, přivezeme, přineseme a vybalíme přesně tam, kde si to budete přát.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Vysvětlíme, jak používat polohování, výsuv podnožek a rozkládání lůžka. Obaly zlikvidujeme, pokud je nechcete zachovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme