Možnosti provedení a parametry designové pohovky Mango

Designová pohovka Mango je k dispozici jako dvojpohovka ve třech rozměrech 156cm, 176cm, 196cm a také křeslo o rozměru 102cm. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak, aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu.

Sedací souprava Mango je velice pohodlná. Nemusíte ji mít jen v nudné šedé látce, ale i v kůži nebo kombinaci obou materiálů.  Elektrické polohování funguje skvěle a pro unavené nohy není lepší polohy než si je přizvednout a odpočívat. To jak vysoko se necháte položit, je jen na Vás a samozřejmně limitu polohování. Nalezněte s designovou pohovkou Mango jinou dimenzi odpočinku. 

Přijďte si osahat naše jemné látky, které na sedací soupravu můžete použít. Barvu si zajisté také vyberete, stačí mít představu a nebo si nechte od nás poradit. Odpočívejte naplno s příplatkovým relaxačním mechanizmem. 

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou a kovovými nožičkami.

Mango si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských potahových látek. Pokud upřednostňujete kůži v našich vzornících najdete spoustu barev. Nebo vyzkoušejte látku která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. U nás si vybere každý. 

Látkovou sedací soupravu Mango si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava designové pohovky Mango

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme