0,- Kč Košík| |

Rohová sedací souprava šedobílá Texas

Zažijte pohodu a luxus ve svém obývacím pokoji, které jako by byly vystřiženy z oblíbeného amerického seriálu. Dopřejte si pohodlné posezení na dostatečné rozměrné sedací soupravě, která se stane ozdobou vašeho interiéru. Kožená rohová sedací souprava šedobílá Texas je tou pravou volbou, pokud toužíte po komfortu a zároveň si potrpíte na design. Na první pohled na této kožené sedačce upoutají dokonalé moderní linie. Pozornost byla věnována detailům a neotřelému stylu. Ty ale nejdou na úkor pohodlí a praktičnosti.

Už na první pohled vám kožená šedobílá sedačka Texas o sobě prozradí, že je něčím víc než pouhým kusem nábytku. Na fotografii vás upoutá elegantní kontrast bílé a černé barvy. Polohovací podpěrky hlavy si snadno sklopíte pro maximální možné pohodlí. Rohová část této kožené sedačky poskytuje dostatek prostoru pro komfortní sledování televize nebo četbu. Všimněte si propracovaných detailů a nenápadných nohou v kovovém nerez provedení. 

Cena prvků sedací soupravy

Trojpohovka 78/95 cm x 303 cm x 225 cm
Kožené provedení114 010,- Kč
Látkové provedení111 520,- Kč
Dvojpohovka 78/95 cm x 263 cm x 205 cm
Kožené provedení105 545,- Kč
Látkové provedení102 340,- Kč

Dostupnost: 3 - 6 týdnůZáruka: 24 měsíců

Kožená šedobílá rohová sedací souprava Texas je ideální do moderně laděných interiérů. Kombinujte ji se dřevem, kovem i plastem. Sedačka, kterou můžete mít v různých variantách, tak perfektně splní svůj účel, když vám poskytne skutečný komfort.

Model Texas můžete pořídit v těchto variantách:

Zhotovení z polyuretanové pěny o objemové hmotnosti:

  • sedací část - 32 kg/m3
  • opěrná část - 22 kg/m3
  • opěrky na ruce - 25 kg/m3