0,- Kč Košík| |

Nejpohodlnější rozkládací sedací souprava Vela pro každodenní spaní

Komfortní rozkládací sedací souprava Vella pro trvalé spaní, to je asi nejvýstižnější název pro tuto sedací soupravu. Tato sedačka je přes den velice pohodlná jako pohovka, na které můžete celý den relaxovat nebo pracovat na home office. Podvečer pak snadno a hlavně velice rychle tuto pohovku otevřete. Stačí Vám na to 15-20 vteřin. Žádné složité rozkládání, ale jednoduše zatáhnete, jednou překlopíte a máte hotovo.

Cena prvků sedací soupravy

Trojpohovka vך.202-223×hl.100cm (pro matraci š.160cm)
Látkové provedení82 820,- Kč
Kožené provedení84 480,- Kč
Dvojpohovka vך.182-203×hl.100cm - (pro matraci š.140cm)
Látkové provedení79 680,- Kč
Kožené provedení81 280,- Kč

Dostupnost: 6 - 7 týdnůZáruka: 24 měsíců

Otevře se před Vámi plnohodnotná postel o maximálním rozměru matrace 160cm (nebo 140cm)×195cm. Co je ale nejzajímavější je výška této pohodlné matrace je 18cm!!! Ano je to tak, kolik máte nyní na Vašem lůžku? Tato výška dělá z Vely nejpohodlnější rozkládací lůžko na trvalé spaní. Tuto pohovku si můžete pořídit v jemné italské kůži. Imitaci kůže, která je látkou a odpadá často uváděná nevýhoda kůží - je teplá za každého počasí. Dále můžeme očalounit látkou nebo "mikroplyšem", v našem vzorníku jich najdete opravdu velké množství. S barvou proto nebude problém.

Pohovku Vela s lůžkem uvnitř nabízíme vždy jako dvojpohovku. Vše je podřízeno designu. Celková délka pohovky vychází vždy z matrace. K tomu se musí připočítat šířka područky, kterých je na výběr hned několik. Podle toho následně vychází celkový rozměr pohovky.

Pro toho, kdo chce do malého prostoru zároveň i lůžko, je Vela skvělá volba. Oceníte především rychlost s jakou toto lůžko otevřete a máte připraveno ke spaní. Stačí jen položit přikrývky a polštáře. Dále pak komfort spaní mnohdy větší než na klasické posteli.

Sedačka Vela může být dovybavena:
- Matrací s paměťovou pěnou
- Kapsičkovou pružinovou matrací

 
Model malé sedačky Vela můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava sedací soupravy Vela

Sedací soupravu včetně příslušenství Vám dopravíme sami. Díky tomu si můžete být jisti perfektním stavem dodávky. Vše pečlivě zabalíme, přivezeme, přineseme a vybalíme přesně tam, kde si to budete přát.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Vysvětlíme, jak používat polohování, výsuv podnožek a rozkládání lůžka. Obaly zlikvidujeme, pokud je nechcete zachovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.